Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdülés ellen...

Enyhe gerincferdülés ellen milyen gyakorlatokat csináljak otthon?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ügyben mindenképp keress fel egy gyógytornászt, mivel mindenkinek más gyakorlatok segítenek :)
2015. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csoportos gyógytornára jártam 6x, és utána azt mondta a gyógytornász, hogy nézzek az internetről gyakorlatokat, és ússzak...
2015. okt. 2. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az annyira "hülyeség hogy keress fel gyógytornàszt mert nem tudjuk hogy milyen ferdülédről van szó meg stb" Mindenkinek ugyan azt kell csinálni mint mondjuk egy nagyon görbültnek vagy mint neked. Mert gerincferdülés az gerincferdülés akkor is. Én az
2015. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt tudom ajánlani hogy csinàld meg a hidat màr mint hogy lefekszel a földre és ugy maradj kb ugy 30mp percig az sokat segít .Vagy hogy feküdj hasra,és a bokàdat fogd magadhoz vagy is húzd előre remélem érthrtö../előző voltam/
2015. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veronika lány válasza:
Barátomnak is gerincferdülése volt de amikor elkezdett falat mászni akkor a csigolyái a helyükre mentek egy idő után. + jó szórakozás a falon mászkálni :D
2015. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az izmokat kell fejleszteni, ne csinálj hidat, ne feszítsd a gerinced.
2015. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!