Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene egy jó pattaná...

Valaki segítene egy jó pattanás eltüntető terméket javasolni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nos tehát már régen szenvedek a pattanásokkal és a miteszerekkel. Használtam már mindenféle kenceficét. Használtam:dermofil pasztát,Blackhead Removalt,mézet,paradicsomot,uborkát,citromot,tojást,jeget,fogkrémet,élesztőt stb..de semmi nem vált be.. valaki tudna nekem ajánlani valamit? Egészségesen étkezem semmi édességet nem eszek,húst se. Köszönöm előre is a választ.
2016. szept. 26. 21:42
 1/3 k. kristóf válasza:
A fiatalabb korosztálynál ez természetes. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2016. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

14/L

De vannak olyan ismerőseim akik már 20 évesek és egész évben babaarcuk volt:( az osztályomba is egyetlen vagyok akinek ENNYIRE SOK a bőrhibája:( a többieknek csak kevés a bőrhíbája:/

2016. okt. 2. 22:49
 3/3 k. kristóf válasza:
Ne foglalkozz vele ez emberfüggő.Velem is ez volt most 19 vagyok és már csak 1-2 db pattanásom van .
2016. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!