Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a jelei hogy felébredt...

Paulinuszsara kérdése:

Mik a jelei hogy felébredt egy kómában lévő ember?

Figyelt kérdés
Egy hét után ébred fel. Úgy értem: (kinyitja a szemét ami nekem nyilvánvaló) sóhajt egy nagyot vagy mozgatni akarja a kezét vagy valami konkrét.
2016. szept. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ok, és mi a kérdés? Mert a választ már leírtad.
2016. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%
Egy levegővétellel elszavalja a Himnuszt, majd jár egy kis kánkánt.
2016. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes? Minden ember es helyzet mas. Lehet, hogy napokig meg csak a szemet tudja mozgatni, lehet hogy ugy megijed, hogy be kell nyugtatozni, ha baleset miatt van, akkor hatalmas fajdalmakkal jar. Ha mesterseges koma, akkor ugy kepzeld el, mint amikor egy kemeny drogostol elveszik a cuccot. Egy jo baratom a nyaron volt mesterseges komaban, eletveszelyben. Szerencsere felepult.
2016. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aztért kérdeztem még így mert olvastam ugyanrróla de semmi konkrét az nem találtam pedig több oldalt is megnéztem.
2016. szept. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!