Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormon probléma lehet?

Hormon probléma lehet?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és a mellem körül egy kicsit szőrös, és a hasam is... van barátom, és emiatt nagyon szégyellős vagyok, annyira kellemetlen a dolog. Kiszoktam szedni szemöldök csipesszel, amennyit csak tudok. Borotválom is, ha barátommal találkozok, de ha együtt alszunk, másnap már látszik, és érezni is, hogy picit szúr.

Mit csináljak?

Annyira rossz, hogy tűnhetne el?

Ne nevessetek ki, tényleg nagyon szégyellem, de nem tudom, mit tehetnék.


Köszönöm a segítséget!



2016. nov. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress fel aki megnézi az inzulinodat, a hormonjaidat és a pajzsmirigyedet. Más panaszod nincs? Pl zsíros haj, rendszertelen menzesz, pattanások, striák, pattanások.
2016. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hol találok olyat?

Nem, más probléma nincs.

2016. nov. 16. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs más gondod akkor a tb-s rendelésen nem fognak vele foglalkozni, így magán endokrinológust kell keresned a lakóhelyedhez közel.Rá tudsz keresni a neten: lakóhelyed pl Székesfehérvár endokrinológus magánrendelés. Esetleg kérdezősködj ismerősöknél hátha jár valaki (általában nem hirdetik az emberek..).
2016. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. nov. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!