Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor felkelek éjszaka és...

Sokszor felkelek éjszaka és nem tudok mozogni, miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az alvási paralízis, de nekem teljesen más.

Mindenki azt mondja, hogy hú de ijesztő az alvási paralízis meg, hogy olyankor úgy érzed mintha valaki ott lenne a szobában meg ilyenek de én csak szimplán nem tudok mozogni, sőt általában még félni sem szoktam (ami fura mert pánikbeteg és hypochonder is vagyok, szal nekem főleg meg kéne ijedjek) de nem, felkelek éjszaka közepén és nem tudok mozogni, az elmúlt 3 napban ez sorban megtörtént, mindig kellett legalább 5-6 próbálkozás mire megtörtem a paralízist és fel tudtam kelni, aztán visszaaludtam kivéve egyszer, mert reggel történt. Ez ellen lehet valamit tenni?



2017. jan. 17. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis nem mindig ijesztő. Nekem sem az. Sokat nem tudsz ellene tenni, max. nem stresszelsz annyit.
2017. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackLove ***** válasza:

Ez is az alvásparalízis egyik formája, ugyanis nem mindenki lát, érzékel különféle jelenséget közben.


Sajnos, nem tudok róla, hogy lehet-e tenni ellene akármit is.

2017. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oh...

köszi a válaszokat, lassan már félek aludni...

2017. jan. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!