Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig a drogok uralták az...

Eddig a drogok uralták az életem, de most edzeni szeretnék. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok és rengeteget drogoztam. Nem vagyok rá büszke, de most már végre össze szedtem magam annyira, hogy válltoztassak. Nagyon összeszakadtam, kb. 30 kilót fogytam (a legmélyebb korszakban 65 kiló voltam, 95kg-nál kezdtem a cuccozast). Most kb 75kg vagyok.


Első körben szeretnek hízni, egy alap erőnlétet szerezni és csak otthoni gyakorlatokat végezni: fekvő, húzódzkodás, tolódzkodás, 4 ütrmű fekvő, stb...

A kezdéshez használjak valamilyen tömegnövelőt, vagy bármi mást? Az első 2 hónapot terveztem otthon, utana megindulok terembe is.

Milyen edzéstervet kövessek és mit szedjek ha egyáltalan szednem kéne valamit?

A rendszeres normális étrend már megvan.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. okt. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne szedjél semmit inkább.:) A változatos étrend minden szükséges dolgot tartalmaz.
2017. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit szedni. A gyümölcstől a tejtől a csülökpörköltig mindent egyél és abban benne van minden. Azok a szerek csak felfújnak. Lehet hogy látványosabb de semmi haszna.
2017. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia :) Nem vagyok a tömegnövelő híve mert elég drága, inkább az étrendből próbáld a szénhidrátot bevinni ha tömegelni akarsz , mondjuk az elején annyi kaja nehéz lesz :D Szerintem azonnal mehetnél terembe de hívj le egy barátot mert konkrétan egyedül azt se fogok tudni mihez nyúlj 2en bátrabbak lesztek :D Edzéstervről hát a terembe szoktak lenni edzők tőlük asszem lehetne kérni de bárkit megkérhetsz a teremből vagy segítséget kérsz pultostól stb.Szedni valamit , hát attól függ, ezek csak táplálékkiegészítők nem csodaszerek amit eszel amit az edző összeír azt egészíti ki ha nem kerek a dolog :) Én speciel csak fehérjét iszok semmi vitamin semmi tömegnövelő mert az étrendemben elég van, de ha nagyon akarsz valami tápkieget szedni akkor elég a fehérje meg a vitaminok , a kezdők hibája hogy sok tápkieget felvásárolnak :) Majd ha diétázol Bcaa is kellesz de majd mire fel tömegelsz és eljutsz a diétáig sokkal többet fogsz erről az egész világról tudni :) Bocs ha hosszú :D Sok más helyre is kitértem.Utólag még annyit szeretnék mondani hogy ne félj segítséget kérni én bárkinek speciel szívesen segítek,és szerintem akik le mennek edzeni nagy zömük ugyanígy van.
2017. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdését és Ip címét rögzítettük, melyet jegyzőkönyvben bizonyítékként felhasználhatunk.


BUdapesti Járási és Nyomozóügyészég

2017. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nagyon rajta voltál a szeren, akkor én a helyedben a futást, kocogást kipróbálnám. Az tud hasonló extatikus állapotot okozni, mint a drogok.
2017. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!