Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van a fitymán hólyag?

Miért van a fitymán hólyag?

Figyelt kérdés
A párom makkján apró piros pöttyök vannak, és a fitymáján a bőr alatt egy apró hólyag. Mi ez? tudja valaki és viszket neki, ha zuhanyzik akkor csillapodik.
2010. júl. 12. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyk nem pedig valami urológiai rendelő...
2010. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, de azt hittem ide azért jönnek az emberek hogy segítséget kérjenek és kapjanak.
2010. júl. 13. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez valami gomba, fertő. Nem értem, hogy a párod mit szórakozik, de komolyan....

Nézegeti meg te is nézegeted? Hány napig nézegetitek?

Ti felnőtt emberek vagytok?

Megvárjátok, hogy a barátod prosztatájának a belseje is pöttyös-gombás-férges lesz? Azt is majd jól megnézegetitek mindig és írtok majd nekünk, hogy hogy alakul? :D


HÚZZON MÁR EL A GOMBÁS RETKES PÉNISZÉVEL A NEMIBETEGGONDOZÓBA VAGY AZ UROMÓKUSHOZ!


(Bocs, de felnőtt emberek 2010-ben a sötétségükkel kihozzák belőlem az állatot)

2010. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már bocs holnap este megy bőrgyógyászhoz, mert szabadságolás miatt nem kaptunk előbb időpontot sehol sem!!

És igen egy kicsit én is meg vagyok illyedve emiatt és azért érdeklődöm mi lehet ez? Nem mindig ítélkezni kell hanem kérdezni ja és ez egy kérdezős oldal nem elszámoltatjuk az embereket. Van elég problémánk más basz.ogatása nélkül is...

2010. júl. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!