Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 hónapos kisfiú fütyijén...

Armandka kérdése:

16 hónapos kisfiú fütyijén hólyag, mitől lehet?

Figyelt kérdés

16 hónapos kisfiam fütyije végén vízhólyag szerű valami lett, még nincs neki felhúzva és most vörös a kis fütyije vége , olyan mintha egy vízzel teli hólyag lenne... nem tudom jobban jellemezni :S

Tud valaki tanácsot adni,mitől lehet hogyan kezeljem?


2011. máj. 19. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon a háziorvost!
2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyerekorvos
2011. máj. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!



Látatlanban senki nem fog tudni hozzászólni.

Így én is csak pusztán tapogatózni próbálok pár kérdéssel.


_ Biztos, hogy az vízhólyag akar lenni?

_ A vizelet simán tud távozni?

(Nem az le7, hogy a kisfiad kukóján, -- mivel még ugye nem lett hátrahúzva a bőr -- esetleg már most a veleszületett fitymaletapadás olyan "súlyos", hogy elzárja a vizelet útját a fityma összeszűkült vége, emiatt a fityma ballonszerűen kitágulva felfúvódik, és emiatt gyulladt be az egész fitymavégi bojtocskája?


Mert én egyelőre csak erre tudok tippelni, mondva ezt is úgy, hogy nem láttam! :-o )



***

Ma ugye péntek van. Ha most reggel is olyan még a kukó, akkor ne várj vele! Hívd fel az illetékes kórházat/rendelőintézetet, és konzultálj egy gyermekurológussal! (Igen, a gyermekeknek is van külön urológusuk. :-o ) De sztem nyugodtan kérj ott egy időpontot mára, vagy vidd el a fiúcskát, inkább nézesd meg vele. Ha valóban ez okozza a problémát, amire gondoltam, akkor nagy vszséggel fel fogják neki tépni, (pár nap szenvedés ebben az esetben tuti lesz a gyulladás miatt... :-( )

Ha nem indokolt, ne metéltesd körül, vagy csak részlegesen, de ez ügyben is inkább konzultálj egy másik dokival is, ha a doki kapásból ezt javasolná! Kisbabáknál, gyermekeknél úgy serdülőkorig nagyon jól le7 akár fitymaplasztikával is ezeket a problémákat oldani, ha ilyen probléma áll fenn, bár remélem nem ez a baj, amit most itt neked ennyiből összespekuláltam! dO.ob



Mondom, a legbiztosabb, ha hallgatsz az előző hszólókra (is) és MÉG MA elviszed a fiút a gyermekurológushoz, és megnézeted vele ezt a problémát! :-o

Ha megjöttetek, azért majd számolj be részletesen, hogy mi volt! Oké? :-)


*****

_ Te amúgy az apukája vagy az anyukája vagy a fiúcskának? :-)

_ Őt ez a dolog mennyire zavarja? Nyűgös, nyugtalan is miatta, vagy hogy viseli? S:-s



Üdv: EE

2011. máj. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

reggelre a hólyag elmúlt,a nagy pirosság maradt,

de természetesen elmentünk a gyerekorvoshoz!

konkrétan nem tudta mitől lehet,de megnyugtatott nincs nagy baj! nem húzta egyenlőre még fel sem,csak egy kicsit és majd fokozatosan...

bepanten plusot kell rá,ha csúnyulna(de szerencsére szépen javul) bactorban kenőcsöt írt,azt mondta ecsetelő sem kell. A kicsi nem jelzett nagy fájdalmat és most is engedi kenegetni, remélem hamarosan meggyógyul teljesen!

2011. máj. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!