Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eleg nagy onertekelesi problem...

Eleg nagy onertekelesi problemaim lettek az elmult par evben, igy egy szamomra fontosabb kerdest is szeretnek feltenni nektek, illetve a tanacsotokat szeretnem kerni. Tudnatok segiteni nekem?

Figyelt kérdés

mint minden embert azert kivancsi lennek masok velemenye is

22 eves ferfi, 170cm

58-61kilo kozott mozgok


Persze ezt egy keppel magamrol sokkal jobban lehetne prezentalni, viszont onertekelesi problemaim miatt nem szeretnek magamrol kepeket mutogatni.


A barataim szerint egyedul a labaim nagyon vekonyak, azon kivul elmeletileg igy atlagosnak mondjak a felsotestem, csak sajnos ugy erzem neha mar direkt szepitenenek a korulottem levok, hogy ne legyek annyira megzuhanva meg most is lelkileg.


-gyors sztori-

Regebben voltam en 70 korul, viszont az undorito drogos korszakomnak meg magamnak hala, eleg korosra lefogytam ~49kilo

Eltorzult a szemelyisegem, es megvaltozott a kulsom..

(Lassan mar egy 1 eve tiszta vagyok, nem akarok tobbe ilyenekhez nyulni, megbantam, baszhatom mar, nem is ez a lenyeg, mindenki rontott mar el valamit az eleteben, ugye en egyedul tudtam letenni ezeket 4 ev utan naponta hasznaltam mindent is, azaz igy nem is volt lehetosegem barmilyen gyogyszert szedni fuggosegre, meg pszihologus es tarsai is elmaradtak..)


Mostani sulyomon azert latszik, miota nem nyultam szerekhez mar igy vissza kezd jonni egy keves kilo.


Probalkoztam most az utobbi honapokban vitaminokkal, beressel, mas etvagyfokozokkal amik veny nelkul kaphatok de mint lathato csak minimalisan segitettek etvagyamon, meg ugye igy a sulygyarapodasban.

Az etvagyfokozok annyiba segitettek, hogy erezzem az ehseget. Mikor meg eszek is nem tudok nyelni rendesen torkom/gyomrom azota is ossze van szukulve, sokat probalok enni egyszerre akkor meg hanyingerem lesz vagy hanyok.


Igen tudom, sportolnom kellene rendszeresen, meghozza az etvagyat, izmosodnek,erosodnek

csak a munkam nem engedi max azt a par sorozat fekvot, guggolast amit estenkent lenyomok alvas elott. (Az ugyes fejemnek hala, onfentarto vagyok az elso lebukasom ota)


Tudnatok tippeket adni etvagynovelesre, onbizalmam visszaszerzesere?



fiuk/lanyok! az oszinte velemenyetek erdekelne.

Ez a testsuly a magassagomhoz es a leirtak alapjan, ferfikent

meg mindig egeszsegtelen, csunya latvany lehet masok szamara?

Ez meg mindig a nagyon vekony kategoria? :(


Hazi orvos segitene mondjuk pl, veny koteles eros etvagyfokozot felirhat ha elmondanam normalisan a gondom, meg annak forrasait?



2022. máj. 22. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a súlyoddal. Max 1-2 kg hiányzik, de az se feltétlenül. Ne foglalkozz másokkal, az a lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben.
2022. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyel pár kézi súlyzót, esetleg egy rudat is kétkezes gyakorlatokhoz. Nekem ettől lett normális étvágyam, pedig anno rossz evo voltam.
2022. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DanielC ***** válasza:
Nalam az növeli az etvagyat ami izlik. pl pick szalami, szardinia hal, sütemények, sós dolgok. Vekony lab ellen egy kis futas, meg a seta is jo, guggolás.
2022. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!