Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszerességem lenne? 18F

Állnév kérdése:

Herevisszerességem lenne? 18F

Figyelt kérdés
Tehát kb 4-5hónapja van egy gondolatom, hogy megeshet hogy én ezzel rendelkezem. Nos a helyzet az,hogy szép heréim vannak, a méretükkel sincsen probléma, illetve kívűlről semmi baj nem látszik. Fájdalmam sem volt még a heréimben, legalábbis én nem emlékszem hogy lett volna. A problémám az, hogyha benyúlok a péniszem és a heréim közti részhez, ahol futnak fel az erek, ott egészen erőteljesen érzem az ereket, mind a kettő oldalon.Nem tudom alapvetően ilyenkor egyáltalán kellene-e éreznem őket, vagy hogy ha igen hogyan kéne. Én egész erőteljesen érzek több eret, amit ki is tudok húzni oldalra, illetve visszaengedni.Mindig máshogy érzem őket, valamikor egy kis rész mintha össze lenne álva, de nem vagyok benne biztos.Jelenleg pont nem tűnik durvának, sőt durvának nagyon sose tünt, de eléggé bevagyok szarva:D . Van aki volt hasonló szituációban?

2023. szept. 8. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Haver most neharagudj a hülye kommentemétt…:D

Most eszembe jutott egy hülye film ahol a “denevér” azt jelentette hogy

A zsacsidat emgfogod 2oldalt és széthúzod ahogy csak bírod a bőrt papirvékonyra..és akkor olyan lesz mint egy denevér széttárt szárnyakkal 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌️✌️✌️✌️✌️

2023. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valóban olyan tesóm
2023. szept. 8. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

A kecske meg amikor a heréid és a farkad a combjaid közé szorítod és dülleszted a valagad :DDDDD

Uu bocs..:D meg kell néznem a filmet..kiröhögjem magam..

“Jól kifőztük” a címe…suttyó gyorskajáldás vigjáték..

2023. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nincs. Ez hipochondria, nem visszér.
2023. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A herevisszér olyan állapot, amikor a herék vénáiban elzáródás vagy kibővülés következik be, ami a herék vérellátásának problémáját okozhatja. Ezáltal valóban lehet duzzadtabb vagy kitüremkedőbb egy-egy ér, de mivel nem érzel fájdalmat nem hiszem, hogy az lenne mivel a fent említett erős érzés lehet teljesen normális is, egy bizonyos pontig. Ha tényleg félsz elmehetsz egy kivizsgálásra, bár ettől a srácok néha jobban paráznak mint egy ilyentől, tapasztalat :D.
2023. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, remélem hogy igazatok van. Amit hozzáfűznék, hogy nem csak 1-2 vékony eret kéne max éreznem ott?
2023. szept. 8. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ötös írta a legértelmesebb hozzászólást, a kérdésedre válaszolva a herevisszér (varicocele) nem olyan állapot, hogy ne lenne egyértelmű panasz, de ettől függetlenül ultrahangos vizsgálat nem árt urológusnál. Amúgy nem csak egy-két eret kell érezni, ott az ondóvezeték is, ami elég vastag.
2023. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor most a 7 es válasz a legjobb.
2023. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Endura ***** válasza:
100%
Szerintem tapintásra a mellékherét érzed visszérként meg a hozzá vezető eret.
2023. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetes vagyok, kilencesnek abszolút igaza van, ez is egy opció.
2023. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!