Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Vizelés után nektek...

Férfiak! Vizelés után nektek szokott pár csepp vizelet az alsógatyában landolni?

Figyelt kérdés

dec. 5. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

10# Nem kell becsomagolni a WC papírba, csak a hegyéhez

érinteni a papírt, és felszívja pisicseppet.

Igaz, hogy a gatya felszívja, és gyorsan szárad, de nemsokára büdös is lesz. Ráadásul a felső nadrág is átveszi a szagot. Az meg már nem olyan férfias . Inkább elhanyagolt vénember-szag.

dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

11#

Naponta cserélek alsót, soha nem voltam büdös, pedig nem törölgetem.

Régen sem volt divat, nagyapáink sem törölgették.

Az a véleményem, hogy ez is egy újkori szeszély és puhapöcsöket nevel sok agyas...

dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Miből áll odaérinteni a WC papírt? Inkább igénytelen a húgyfolt az alsónadrágon. Vagy szerinted nőknél is beleférne, hogy ne töröljék meg magukat? Ilyem erővel ennyit felszív a bugyi is...
dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Én kipréselem a húgycsőből és lerázom, utána nem szokott
dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 budaiz ***** válasza:
50%

10, 12 es szerited az a férfias ha rázogatod pár cseppet meg felszív a gatyád. Ez igenytelenség. A férfiasságot nem ez hatarozza meg.

Ósdi felfogas hogy a nö legyen tipp topp figyeljen magára de férfinál nem számit a foltos büdös gatya mert az k.rvára férfias mint a nagyapja.

jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
13 biztos sok nővel is előfordul, leginkább a természetben, hogy nincs nála papír.Egy - két csep pisi néhány perc alatt felszárad.
febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
48%
Szerencsére nem. Én rázom és törlöm.
máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
Én vizelés után úgymond a tövétől enyhén szorítva a végéig húzom 2 újjal, majd megtörlöm. Így nem marad nedves. Ha nincs lehetőség törlésre, akkor 1-2 csepp előfordul. De ha nem is "nyomom" ki a fent leírt módszerrel a maradékot, akkor azért jócskán jut a gatyába. Szóval használd azujjaidat és töröld meg, így nem lesznek gondjaid.
máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Újkori szeszély...
máj. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!