Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fáj a makkom ezért...

Nagyon fáj a makkom ezért alig tudom megmosni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom fáj a péniszem amikor hàtrahúzom egy kínszenvedés megmosni iszonyatosan kellemetlen és fájó érzès. Próbáltam már a kamillától elkezdve mindent. Valamint mereven nem tudom hátrahúzni a bőrt a péniszemen, de lankadtan tövig hátramegy. Márciusban van időpontom az urulógushoz. Esetleg valaki tud segíteni hátha van valami más megoldás? Minden nap fürdésén tornáztatom meg megmosom alaposan de nagyon kellemetlen az érzés ha hozzáérek. Nem gondolnám hogy ez a normális hogy ennyire kellemetlen. Milyennek kéne lennie?
jan. 15. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd az urológus segít, részleges fitymaszűkületed lehet pl., amin orvos tud segíteni.
jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Általában az segítene, ha néha kint hagynád a makkod, hogy szokja, de ha mereven túl szűk a fitymád akkor nem tudod ezt se csinálni mert ha hátrahúzva hagyod akkor megszorulhat úgy, hogy az ügyeleten kötsz ki.

Maximum annyit tudsz csinalni, hogy tisztára mosod és gondosan szárazra törlöd TISZTA törölközövel.

A szükületre majd az orvos mond valamit.

jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szűkület miatt hiperszenzitív makk. Ha doki javasolja akkor mindenképp metéltess, mert csak szenvedni fogsz vele.
jan. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csupasz makk ***** válasza:
Nekem 3 évesen nem szûnt meg magától a letapadás, ezért le kellett választani a fitymámat a makkomról. Óvodás koromban rendszeresen begyulladt, majd kisiskolás koromban elkezdett beszûkülni. Nekem is minden nap kínszenvedés volt a mosás, nagyon fájt, berepedezett, majd gyógyuláskor hegesedett, így még szûkebb lett. A végén megrekedt a fitymám makkom mögött. Szerencsére egy hét után viszament magától, de akkor már annyira szûk volt, hogy egyáltalán nem tudtam hátrahúzni és csak cseppenként tudtam pisilni. Anyukám elvitt az urológushoz, szerencsére nekem nem kellett hónapokat várni a kilencvenes évek elején. 8 nappal a vizit után rá már mûtöttek. Az orvos jól levágta a bõrt, azóta minden rendben van. Rajtad is a teljes körülmetélés segítene, ebben az esetben nincs más megoldás. Hány éves vagy most?
jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!