Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől függ, hogy ki milyen...

Mitől függ, hogy ki milyen messzire tud vizelni?

Figyelt kérdés

Én nekem elég erőteljesen szokott jönni, viszonylag messzire el is tudom lőni, még ha nem is erőltetem akkor is.

Havernak viszont alig csorog (nem vagyunk homik, csak már észrevettem). Épphogy folydogál neki. Ráadásul nekem sűrűben kell wc-re menni, amikor sörözünk.

Mindig azzal viccelődik, hogy már megint hugyozol?

4-5 sör és kb 3-4x ki is kell ürítenem. Gondolom kicsi a húgyhólyagom.

Melyik az egészségesebb felállás, az enyém vagy az övé? Ugyanolyan idősek vagyunk.


jan. 17. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Az ürített folyadék mennyiségétől és a hímvessző barlangos testjének a vérrel való telítettségétől függ.


Nyilván ha többet ürítesz akkor nagyobb sugárban is jön általában amitől távolabb tudsz lőni. Emellé ha merev is félig akkor egész szép távok lőhetők.

jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, itt nem a merevedésről van szó, szóval semmi köze a dolognak a barlangos testhez, meg úgy amúgy sincs.


A vizeletkiválasztás, sörözés esetében is függ az egyén hidratáltsági szintjétől.


A vizelési inger pedig egyénfüggő. Van aki jobban tolerálja és később megy ki, ez által kevesebbszer az iszogatós este folyamán, van aki többször, és nem mindegy, hogy a test meddig bírja, szóval az inger milyen mértékénél megy ki a mosdóba.


A vizeletsugár ereje függ a húgyhólyaghoz kapcsolódó izom összehúzódásának erejétől. Ha pedig a vizeletsugár akadozott vagy az adott személyhez mérten a megszokottnál gyengébb az ereje többször is, akkor valami akadályozza a vizelet áramlását. Ez akár jóindulatú prosztata megnagyobbodás is lehet, de ki kell vizsgálni. Ezt viszont te kérdező nem fogod tudni megmondani, hogy a haverod esetében mi a normális, mert gondolom nem figyeled minden vizeletürítését.

Összegezve, több tényezős a dolog, szóval jelen esetben, ennyi adattal, mind a két eset lehet teljesen normális.

jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettes aránylag jó leírta . Ha a bőr nincs hátra húzva ,az sokat lefog a sugárból.
jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!