Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV csak nemi úton kapható el?

HPV csak nemi úton kapható el?

Figyelt kérdés

A fitymai részen megjelent több bőrelváltozás. Volt hasonló régebben is, 5-6 éve, ezeket lefagyasztottam és leszáradt mind, vissza sem jöttek.

Azonban most is próbálkoztam vele, de semmi. Ha le is szárad a teteje, újra kijön, tovább nőnek, mintha szaporodna is.


Tartós kapcsolatban vagyok 5 éve, és részemről nem volt megcsalás, ezért érdekelne, hogyha esetleg HPV lesz, akkor azt el lehet kapni nem nemi úton is?

Sokat járok masszázsra és wellnessezni, illetve nyilvános mellékhelyiségek jöhetnek szóba.

(Masszázson ha fel is ajánlják, nem kérek happy finisht, de sok helyen pucéran fekszem)


Furcsa, hogy csak a fitymai részen vannak, 6-8 apróbb szemölcs szerű valami.


jan. 17. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak nemi úton lehet elkapni. Elkaphattad masszázson is, főleg ha nem figyelnek oda rendesen a higiéniai körülményekre, az egymás után jövök közti megfelelő előkészületekre...
jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elkaphattad a wellnessben, masszázson simán.
jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet kapni. Egyebkent orvos kezel, HPV szuresen voltatok?
jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!