Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bátyám most nyolcadikos...

A bátyám most nyolcadikos mikor kibuktatja fáj neki mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor kibuktatja azt mondta hogy fáj neki de csak nekem mondta azt mondta ne szóljak anyáéknak egy az iskolaorvosunk nem sokára mennek orvosira szóljak az orvosnak hogy mi a baja?
2010. okt. 23. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

jaj most már jó lenne ha leírnád, egy napja szenvedünk ezzel :)

Rég megoldottuk volna a gondjaitokat :)

A "perverzes" voltam /bocsi, csak fura volt, de fain hogy megbeszélitek...

Szóval mit buktat ki a szerencsétlen srác?

2010. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális hogy megbeszélik

nem egymásét verik, csak megbeszélik ha problémájuk van

mi ebben a rossz, fel nem foghatom!

2010. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
100%
Nem is ezzel van a gond hanem, hogy mit akar mondani vagyis kérdezni!
2010. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
100%

Kedves EE


Nagyon rendes TŐLED hogy segíteni akarsz és fel is pontoztunk...legalábbis én :)De szerintem 1 12 éves srácnak már nincs olyan szűkszava mint ahogy te azt leírtad (Én sem értem a kérdést).De szerintem a kibuktati az a fitymát felhúzni..De ha tévedek aranyos kis kérdező akkor javíts ki :)

2010. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Amikor ete zuhanyozik és kibuktaja arra mondta hogy fáj neki nem tudom ide hívni mert azt kérte ne szóljak neki
2010. okt. 24. 02:11
 16/52 A kérdező kommentje:
Megint én vagyok az előbb rosszul írtam azt kérte ne szóljakróla senkinek így pontos
2010. okt. 24. 02:13
 17/52 anonim ***** válasza:

t kajak enyire sügérek vagytok,

a srácnak az baja hoyg nem meghatra bör, tehat fityma szükület van , kibuktani, szval lényeg attol függ emnyire van neki, de am meg elmulik magatol ha kcist szenved vele:D

ésnem rohan dokihoz,

2010. okt. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
78%

@ 4ng3ls:


Köszi... Végre vki nem csak "lepontoz" irigységből, csak mert segíteni próbálok vkinek... :-)


OFF: Amit állítasz, azt én a magam részéről nem merném kijelenteni.

Sajna, manapság már semmin nem lepődök meg, azon se, ha egy 9 éves gyerek kezében dohányt látok,... és mint azt te is látod, sőt tapasztal6od... a kérdező a kérdés helyes megfogalmazásával is erősen gondban van... mert nem mondja ki, amit gondol, nem tudja átkódolni az írásba. Vannak manapság a koruknak és nemüknek megfelelően érett 18 évesek is,... de vannak akár 10 éves korú gyerek szintjén lévők is.

A tegnap du. kiírt kérdésedre adott válaszadók többségén is el vagyok hűlve, mekkora hülyeségeket képesek megfogalmazni, amikor pofon1xű a válasz rá, és a válasz kulcsa az egyébként ucsak szűkszavú, ámde vmelyest velősebb kérdéskifejtésedben keresendő. De ez most OFF ide, úgyhogy ezt most hagyjuk. :-D ˙ :ON



========

@ KÉRDEZŐ:


Tehát ha jól érzem, a bátyód segítséget kért tőled, de te nem tudod, hogyan segíts neki, és tanácstalanságodban kiírtál ide egy kérdést.

Egy a baj ezzel... ez alapján még csak halovány fogalmam le7, hogy mi le7 az ő baja, azonban, ha őszinte akarsz lenni magadhoz, azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, már alapból megszegted a neki tett ígéretedet, az már más kérdés, hogy ő nem tud róla.


Tegyük fel, szólsz neki. Mi történ7?


Szerintem neked erről csak félelmeid vannak,... félsz, hogy talán lecsesz, megbízhatatlannak titulál, esetleg mérges lesz rád, elnáspángol vagy lekever egyet, kinyír, megöl...stb., ... pedig te csak jót akartál,... segítséget hívni.


Ezek csak félelmek. SEMMI ALAPJUK NINCS!

Volt már rá példa, nem is egyszer, hogy a szóban forgó gyerek, -- akinek a problémája volt -- kérése, a neki tett ígéret ellenére szólva lett a testvérnek, aki valahogy lereagálta a szitut és segítséget hívott, a gyereknek így a szülője mondta el, hogy volt egy külső segítség is a dologban, és utólag kifejezetten hálás volt, és boldog.


1.) Az egyik 12 éves gyereknek letapadása volt, emiatt nem tudta rendesen hátrahúzni a fitymáját, plusz, még a makkját is alaposan begyullasztotta. A srác totál zárkózott volt, meg se mert szólalni annyira szégyellte magát, full gáznak érezte. Anyja nem vette őt komolyan, hiába szólt neki. Az idő azonban az ő serdülése miatt is sürgetett, neki meg egyre komolyabb fájdalmai voltak, amit ha nem orvosolnak, könnyen a műtőasztalon talál6ta volna magát, egy szikével az orvos kezében. Egy másik ismerősöm már felnőttként mesélte, hogy őt pont emiatt metélték körül néhány éve teljesen, és félő volt, hogy uezt neki is át kell majd élnie, ha a helyzet nem változik, ő meg nem kerül orvoshoz. Mereven elzárkózott attól, hogy a bátyjának szólva legyen, de mégis ezt meg kellett lépni, aki azonnal intézkedett, s az ő hatására az anyjuk azonnal észbe kapott majd rákövetkező hétfőn már vitte is őt orvoshoz, ahol feltépték neki a fitymáját, vmint kapott rá kenőcsöt is. Azóta simán hátrajön a fitymája teljesen, és nincs már problémája, önbizalmilag is teljesen rendbejött.

Még a feltépés előtt kitörő örömmel és sokkal közlékenyebben újságolta a fejleményeket, s megköszönte, hogy a bátyónak valaki segített, hiába kérte, hogy ne szóljanak neki. Megmenekült, azóta boldog.


2.) A másik 12 éves gyereknek a bátyja fordult hozzám bizalommal, mert neki fitymaszűkülete volt, és rettegett, hogy egy olyan orvos küldte be a pesti Klínikákra körülmetélni, aki voltaképpen meg se nézte rendesen, csak beutalta őt. Az ő problémáját sikerült nyugodt körülmények között megbeszélni maximális tájékoztatással, ekkor merte elmondani, hogy fél, hogy az öccsénél sincs minden rendben, és hogy emiatt talán őt is műteni kell. Akkor behívta az anyjuk az öccsét, aki totál gátlásos volt, nem mert megszólalni sem, csak lesütötte a szemét, annyira szégyellte magát.

Elbeszélgettünk. Megnyugodott. Előtte nyíltan, szégyenérzet nélkül beszéltünk arról a dologról, amit ő addig annyira szégyellt, AMIT A VILÁGON ˙ S˙E˙N˙K˙I˙N˙E˙K ˙ NEM MERT VOLNA ELMONDANI!!!

Felülemelkedett a gátlásán, a félelmein, a sztereotípiáin,... mert egy idő múlva teljesen feloldódott, bekapcsolódott a beszélgetésbe, s aktívan kivette ő is a részét a beszélgetésből, az addig rettegett témából, később pedig önszántából meg is mutatta a problémát.

_ Velük most az van, hogy mindketten a műtétjükre várnak, azonban nem teljes körülmetélésre. A bátyón már csak részleges KM segít, úgy néz ki, az öcsi meg remél7őleg megúszhatja egy bemetszéssel. Utólag még ő volt hálás (webkamerán xtül mondta), hogy a bátyó akkor megosztotta velem a számára óriási dilemmákat okozó, nehéz, szégyellnivaló sötét titkát. Így most mindkettejük baja megoldódni látszik a közeljövőben, ráadásul úgy, hogy a legkevesebbet kelljen szenvedniük emiatt. Sőt...!

Az eset még jobban összehozta kettejüket. Míg egy hónapja viszonylag átlagos, felszínes volt kettejük kapcsolata, addig ma már úgy tűnik, VALÓDI SZERETŐ TESTVÉREKKÉ avanzsálódtak. :-D



Még mindig biztos vagy abban, hogy a bátyád kinyírna, ha elmondanád neki, hogy szóltál nekünk, kedves Kérdező? :-)

Vagy INKÁBB FELÜLEMELKEDSZ TE IS A SAJÁT FÉLELMEIDEN Öcsi, és átadod a Bátyódnak az alábbi üzenetet, miszerint... "Itt vannak még jószándékú emberek, (többen is) akik meghallgatnák az ő problémáját, és szeretnének segíteni neki benne. A személyazonossága miatt pedig ne aggódjon, a fórum anoním."

...s rólad se tudjuk, hogy ki vagy, mégis itt írogatunk egymásnak...! Igaz Pajtás? :-)


Üdv: EE

2010. okt. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Na akkor a kérdés még egyszer a bátyám most jár nyolcadik osztályba a multkor mondta , hogy amikor este zuhanyozik és kibuktajta fáj neki a fütyköse ahogy buktassa ki azért szeretném a segítségeteket mert egy az iskola orvosunk és a jövő héten mennek orvosi vizsgálatra ő tuti nem fog szólni neki én meg nem akarom , hogy szenvedjen túlságosan szeretem ahhoz szóljak én az iskolaorvosnak? segítsetek így már érthető bocsi de zavarban voltam.
2010. okt. 24. 09:18
 20/52 anonim ***** válasza:

Mo melyik részéből írsz kérdező?


keress erre a kibuktatra valami szakszót, vagy írd körül, mert szimplán nem értjük mit jelent az, hogy kibuktatja

2010. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!