Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtétem volt...

Rövid fitymafék műtétem volt de igy se jó, marad a körülmetélés? 28/F

Figyelt kérdés
2 úrulogusnál voltam azzal a panasszal, hogy lankadt állapotban letudom húzni a fitymám a makkról, merev állapotban meg még a feléig se. Mind a kettő (egyik magán másik korházi) azt mondta ez csak rövid fitymafék, miután lankad állapotban hátrahúzta a fitymám. A második (korházi) el is végezte a mütétet. Igaz csak 1 hét telt el a műtét óta, de megmaradt a bajom. Merev állapotban a frissen mütött fitymafékemet nem is éri erőhatás ha le akarom húzni a fitymámat mert megszorul a makkom első negyedénél a fityma tehát alig mozdul a fityma. Az a bajom, hogy 2 urulogus egyértelműen ezt állapította meg hibának, és nem akarok okosabb lenni az orvosoknál de ez akkor se jó így. Mostmajd vissza megyek valamelyikhez, vagy akár egy másikhoz is, de megnézi lankadt állapotban megint nem vagyok előrébb gondolom. Készítsek fotót/videót vagy van valami megoldás a fityma tágítására? Vagy valami otthoni teszt amivel biztosra mehetek, hogy fitymaszükületem van? Olvastam valami olyat,hogy be kéne férni egy ujjnak a makk és a fityma közé vagy valami hasonló. Ha lehet megtartanám a fitymám.

márc. 23. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokat olvastam erről.

Érdekes, hogy orvos mondta, hogy fitymafék probléma.

A rövid fitymafék esetén hátra tudod húzni, viszont egy határnál (általában a makk tövénél ) nem a fityma feszül meg, hanem a fitymafék. Ha maga a fityma feszül, az fityma szűkület.

márc. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy het utan valoszinuleg be van meg dagadva, tehat akar javulhat is, de a leirtak alapjan nem hangzik ugy, hogy minden rendben lenne.


Hosszu tavon, ha nem javul es ha akarod a korulmetelest akkor biztos, hogy van olyan orvos aki maganban megcsinalja, bar dragabb mint az allami jobban van beleszolasod, hogy milyenre szeretned.


Ha meg akarod tartani a fitymadat akkor lehet probalni nyujtogatni es szenvedni vele, aztan vagy kinyulik vagy nem. Letezik meg mindenfele bemetszes meg reszleges meteles de gondolom egy ido utan az ember szeretne egyszer es mindenkorra megoldani a dolgot.

márc. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, relatív fitymaszűkületnek hívják ezt, amit nyugalmi állapotban sajnos elég nehéz megállapítani, mert pont az a lényege, hogy csak merev állapotban okoz problémát. Nekem is fékműtétem volt, és erekciónál már jobban hátrajön ugyan a bőr, de teljesen továbbra sem. Ha szexnél nem fáj, elvileg nincs baj, a lényeg, hogy a mindennapokban tisztítani tudd.
márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!