Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ekcémás/ részben ekcémás...

Ekcémás/ részben ekcémás kézzel mennyire szabad a nemesebbik tedtrészt megmosi?

Figyelt kérdés

Ill. Maszturbálni?


Nem kamu. Pár hete lett ekcéma megállapítva.



márc. 23. 19:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezeket elfelejtettem megkérdezni... Bár elméletileg csak végtagon jelenhet meg. Elsősorban.


"Hólyagos ekcéma".

márc. 23. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ekcéma nem fertőző, nem fog átterjedni.


Allergiás vagy valamire, amitől kijöhetett? Kaptál rá krémet? Nekem a mosogatószer hozza ki, kesztyűben mosogatok azóta.

márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magánba mentem.


Ott is azt mondta a doki, hogy valami külső tényező hozhatta ki. - Gondolom a genetika mellett.

Egyébként antibiotikumot is kaptam.


Kaptam rá kenőcsőt, de parázok. Mivel először az egyik kezemen, tenyeremen jelent meg, azóta már a másik kezemem is.


Ezért is parázok akár a sima tisztálkodásért is.


Ott nagyon nem szeretném ha megjelenne....

márc. 23. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Allergiám tudtommal semmire nincs. Max - elvileg - a nyúlszőrre. De az évtizedek óta nem játszik.
márc. 23. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg megprobalhatod kesztyuvel? Vagy mondjuk hasznalt alsot tenni ra es ugy csinalni, hogy ne erintkezzen direkt a bor.
márc. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ekcéma a bőr túlzott kiszáradása, nem fertőző betegség.


Azért szoktak rá írni antibiotikumot, vagy antibiotikumos krémet, mert a berepedezett bőr nem képes ellátni a védelmi feladatát, illetve van akinek be is repedezik annyira hogy képes vérezni, így szabad az út a fertőzéseknek.


Általában valóban külső tényező okozza, de hogy pontosan mi, azt nem szokták megállapítani, mert ahhoz kellene vérvétel, allergia teszt stb. Szóval hosszadalmas, ezért kapsz krémet, de egyébként old meg magad otthon kategória és találd meg a megfelelő krémet. A Sanatopic intenzív kézkrém jó próba lehet, azt ajánlom. Pingvin patika a beszerzési helye, máshol még nem láttam, de lehet hogy előfordul máshol is.

Az Advantan krém is jó, de azt orvos tudja felírni. Nekem az ajkamon jött ki a hideg miatt, berepedezett, vérzett és Advantant írt fel a doki.


Arra a részre, hogy mit foghatsz meg vele és mit nem... Mivel nem fertőző, így nyugodtan megfoghatsz vele mindent.


Ha ótvar lenne, akkor kellene vigyázni, és azzal közösségbe sem lehet menni, de az más betegség.

márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el allergia és fémterheltség vizsgálatra , gyógyszer tejtermék bizonyos liszt étel termés vegyszer is okozza . A bőr az anyagcsere része leterhelt szervezet ott üerít . A vér is kimerül makro mikro szinteken, enzim vitaminok hiánya .
ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!