Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 napja körülmetéltek teljesen...

4 napja körülmetéltek teljesen szűkület miatt és még mindig elég erős fájdalmaim vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy pár napig van fájdalom meg valakinek alig fájt stb. Most be van duzzadva nonstop húzódik és fáj is. Ez normális? Vérzeni nagyon picit vérzek inkább a fájdalom aggaszt hogy másnak már ilyenkor ment minden én meg szenvedek vele mert még fekvés közben is fáj. Napi 2 szer betadinozom meg kamillázom reggel este. Valaki aki tapasztalt tudna segíteni?
ápr. 11. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen biztosan.

4 na pkrva kevés idő ilyenhez

ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
+ nagyon be van dagadva, főleg a fitymafék mert azt teljesen levágták és ott brutálisan néz ki. Mondta az orvos hogy nagyon csunya lesz de ennyire? Ez meddig fog tartani?
ápr. 11. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél egyedi, erősen függ az egyén személyes érzékenységétől.


Nekem pl az ajkamból távolítottak el egy cisztát, 5 napig duzzadt volt, utána kezdett el lohadni. Az ajak szerintem kevésbé érzékeny terület, mint a pénisz. Szóval legyél türelemmel.


A húzódó érzést okozhatja az is, hogy gyógyul a seb, illetve a varrat is.


Ha nem úgy látod, hogy normális állapotban van, akkor keresd fel az orvost.

ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, engem másfél éve tökön lőttek airsoft puskával, és időnként a mai napig fáj ott alul.
ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat azert ez nem ugyan az xddd
ápr. 12. 10:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Valamint a fitymafek nagyon csunyan nez ki nagyon fel van dagadva
ápr. 12. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Majd lemegy a duzzanat. Tegyél rá hideg vizes borogatást 5 percre naponta 2-3 alkalommal. Ha nem javul a hétfőig a helyzet, akkor menj vissza az orvoshoz.
ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy már pár varrat elkezdett kiesni?
ápr. 12. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Te leírtad ay igazat többi meg kamuzik sajnos fájdalmas
ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!