Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha van egy kis relatív fitymas...

Ha van egy kis relatív fitymaszűkületem, azért van az, hogy nem tudom élvezni a szexet? 29/F

Figyelt kérdés

ápr. 20. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "egy kis relatív fitymaszűkület"? Orvos állapította meg? Ha igen, akkor kezelést/műtétet nem javasolt? Ha csak te öndiagnosztizáltál, akkor menj vele orvoshoz, ha emiatt van gondod a szexszel, akkor valószínűleg nem kicsi, és kezelés vagy műtét lesz szükséges.
ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő diagnosztizált, még ezelőtt 5 éve. Azt mondta, ezt felesleges műteni, csak hegesedne
ápr. 20. 12:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem élvezem annyira a szexet, illetve ha a csaj orálisan kényeztet, egy kis fájdalmat érzek, nehezen megyek el
ápr. 20. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben én elmennék másik orvoshoz és megnézetném újra, kérnék másodvéleményt, áldoznék rá és magánorvoshoz mennék, mert azért azt te is érzed, hogy ez így nem normális. Enyhe szűkület esetén nem feltétlenül kell teljes körülmetélés, ma már többféle kezelés elérhető, ne szenvedj így.
ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Voltam vele 4 orvosnál ugyanabba a kórházba, 3 azt mondta semmi bajom, aztán a 4-dik mondta meg végül, aki főorvos, hogy egy minimális relatív szűk gyűrűm van, de ezt felesleges műteni. Magánra meg nincsen pénzem
ápr. 20. 13:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sokmindent megértek, de hogy 5 éve szenvedsz valamivel, amire mindegy ki mit mond, de neked problémát, szenvedést, fájdalmat stb. okoz, és ennyi idő alatt nem gyűjtöttél össze legalább annyi pénzt, hogy egy magánrendelésre (30-35 ezer forint) el tudj menni, azt nem. Az lehet, hogy a főorvos úrnak felesleges műteni, de NEKED nem az. :(
ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából már serdülőkorom óta van ez
ápr. 20. 17:56
 8/13 anonim ***** válasza:

De azért azt csak megtudod állapítani hogy ha feszül és nem megy hátra akkor fáj-e.

MERt ha nem , akkor ott más lesz.

ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Teljesen hátramegy,de mindig is éreztem, hogy valami nem stimmel
ápr. 21. 09:40
 10/13 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
A #3. bejegyzésednek azért a lányok gondolom örülnek, nem...
ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!