Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét?

Fitymaszűkület műtét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fitymaszűkület miatt, úgy döntöttem, hogy szeretném körülmetéltetni magam, tudnátok ajánlani valamit, hogy hogyan kezdjem el? Milyen legyen a műtét? Részleges? Teljes körülmetélés? Aki volt hasonló helyzetben tudna segíteni? És lenne még egy dolog...szerintem fitymafékem is van, úgy érzem. Ha elmegyek körülmetélni magam, ezt is megfogják csinálni szerintetek, vagy külön kell ezért is fizetni? Köszönöm a válaszokat. 25F

ápr. 21. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben gyakorlott sebész a féket is eltávolítja .
ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En szinten 25 evesen csinaltattam sajat keresemre, eu problema nelkul teljes korulmetelest, nekem nagyon bevalt a dolog, es baratnom is jobban szereti azota.
ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es. Köszönöm, hogy megmutattad a magyar mentalitást. Csodalkoztam is volna ha nincs egy ilyen hozzaszolas, főleg ezen az oldalon. Cukorbetegseg miatt alakult ki. Verjem a szádba te gyökér gyerek xd
ápr. 21. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fitymafeket le lehet vetetni a korulmetelessel egy idoben.

Ha teljes korulmetelest csinaltatsz (foleg ha "alacsonyat" amikor a vagas a makk alatt van) akkor valoszinuleg eleve leszedik, de azert erdemes megbeszelni az orvossal, hogy pontosan milyenre szeretned.

Hol legyen a vagas es mennyire legyen laza a bor.

Egeszsegugyileg a teljes korulmeteles jobb es vagas viszony kozel (ezert nem kell tulzasba esni) a makkhoz.

Ha meg nem nagyon ment tonkre a bor a betegseg miatt akkor valamelyest valasztani lehet, hogy hol legyen a vagas, bar az az orvostol is fugg, hogy milyenre szokta csinalni es mit hajlando elvallalni.

ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csupasz makk ***** válasza:
100%

2: Nekem 12 éves koromban volt súlyos fitymaszûkületem annak ellenére, hogy nem vagyok cukorbeteg és naponta meg lett mosva.

Kérdezõ: Nekem ráadásul a szûkület mellett be volt repedezve a bôr és heges is volt a fitymám. Az orvos szerencsére jó sok bõrt lemetszett és a féket is alaposan kivágta. A részleges metélést semmiképpen sem javaslom, mert újból beszûkülhet, ráadásul nehezebben és lassabban gyógyul, mert a maradék fitymát minden nap fel kell húzni a tisztántartáshoz. Minél többet meghagy a belsõ fitymából, annál jobb, mert az a legérzékenyebb rész. Minél feszesebbre vágják, ammál jobb lesz utána. Javaslom nézd meg a korulmeteles.hu oldalt, ha még nem ismered! Regisztráció után láthatod az orvosok neveit és képeket az adott beszámolóhoz, így láthatod, hogy melyik orvossal elégedettek az emberek és melyikkel nem. Dr. Feketét nem ajánlom, szinte mindenki elégedetlen volt vele.

ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Félmegoldást nem kérnék, így a teljes és feszes körülmetélést választanám fék kimetszéssel. Mivel ez az egyik legbecsesebb kincse egy férfinak, ezért inkább szánd rá a pénzt egy normális plasztikai sebészre.
ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen leírták a többiek. Teljes körülmetélést csinálj, ott kb. magától eltávolítják a féket is.


Nekem március 14-én volt a műtét, friss az élmény (még mindig gyógyul). Ha van kérdés, szívesen válaszolok.

ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!