Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladásra kenhetek...

Fitymagyulladásra kenhetek Phlogosam kenőcsöt, amíg nem jutunk el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam (3 éves) kukija duzzadt, a fityma szerintem be van gyulladva, mert alig tudom hátra húzni és piros. Ma délután vettem észre hogy kicsit mintha pufibb lenne, de nem engedte hogy "megvizsgáljam". Rá volt tapadva valami, szerintem wc papír darab, azt csipkedte róla, és kért hogy cseréljünk bugyit, mert csíp. Délután nem volt vele baja, nem fájlalja, nem volt probléma a pisivel sem. Fogdosta, de mindig fogdossa, ha már pisilni kell, de sokszor nem megy el azonnal. Most este tudtam megnézni, és aggódok, hogy reggelre esetleg rosszabb lesz. Holnap délutános a háziorvos, én be vagyok írva reggeltől estig dolgozni...nyilván a gyerek az első! Lehet, hogy az oda tapadt pisis wc papír okozza a problémát? Első gyerek, sosem volt még vele ilyen gond, szóval teljesen tapasztalatlan vagyok. Apukája annyit mond, hogy nincs hozzá szokva a bacikhoz. Phlogosam kenőcs van itthon, esetleg megpróbálhatom bekenni vele? Valahol olvastam olyat, hogy jó rá. Tapasztalatok érdekelnenék, olyanoktól akik már voltak így a fiúkkal

ápr. 22. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legfontosabb, hogy alaposan, szappannal/fürdetővel, bőrt felhúzva mosd meg, esetleg kamillateával öblögesd. Akkor helyrejön.

Rendszeresen így kellene megmosni, akkor be sem gyulladna.

Már nagymama vagyok, de két fiam van.

ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Betadinet írt nekünk az orvos ilyen problémára.
ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden este mossuk rendesen, tisztálkodással nincs baj, remélem hamar rendbe jön. Betadin azt hiszem van is itthon. Krém tuti, de oldat nem biztos, reggel körbe nézek
ápr. 22. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A Neoranormon a legjobb rá.
ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sudokrem van itthon, bibit azzal gyógyítok, de az hámosít...az nem baj a fütyinél? Nem tapad le neki tőle a bőr?
ápr. 22. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Betadine krémet kaptunk mi is, nem az oldatot, ez lemaradt.
ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neogranormon is hámosító ugyan úgy
ápr. 22. 22:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Második, ennek nagyon örülök, köszönöm szépen! <3
ápr. 22. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. 😄 Nekünk gyorsan helyrehozta, remélem nektek is hamar meggyógyul.
ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Először tisztességesen, folyó víz alatt szappan nélkül le kell mosni és csinálja ezt az apja, mert ő nyilván jobban tudja hogyan kell. Nem kell azzal törődni, hogy a gyerek üvölt, meg kell tanítani rá, hogy önmagának hogyan mossa meg.
ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!