Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladásra kenhetek...

Fitymagyulladásra kenhetek Phlogosam kenőcsöt, amíg nem jutunk el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam (3 éves) kukija duzzadt, a fityma szerintem be van gyulladva, mert alig tudom hátra húzni és piros. Ma délután vettem észre hogy kicsit mintha pufibb lenne, de nem engedte hogy "megvizsgáljam". Rá volt tapadva valami, szerintem wc papír darab, azt csipkedte róla, és kért hogy cseréljünk bugyit, mert csíp. Délután nem volt vele baja, nem fájlalja, nem volt probléma a pisivel sem. Fogdosta, de mindig fogdossa, ha már pisilni kell, de sokszor nem megy el azonnal. Most este tudtam megnézni, és aggódok, hogy reggelre esetleg rosszabb lesz. Holnap délutános a háziorvos, én be vagyok írva reggeltől estig dolgozni...nyilván a gyerek az első! Lehet, hogy az oda tapadt pisis wc papír okozza a problémát? Első gyerek, sosem volt még vele ilyen gond, szóval teljesen tapasztalatlan vagyok. Apukája annyit mond, hogy nincs hozzá szokva a bacikhoz. Phlogosam kenőcs van itthon, esetleg megpróbálhatom bekenni vele? Valahol olvastam olyat, hogy jó rá. Tapasztalatok érdekelnenék, olyanoktól akik már voltak így a fiúkkal

ápr. 22. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban fontos az alapos -de azért kíméletes!- tisztítás.

A gyulladást a gondos tisztálkodás ellenére is ott maradt váladékban elszaporodó baktériumok okozzák.

ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedden voltunk orvosnál, nagyon nem mondott rá semmit, írt fel krémet, és minden krémezés előtt jól le kell mosni kamillával. Gyönyörűen helyre hozta másfél nap alatt, viszont fáj neki ha hátra húzom, és nem egyszerű kezelni. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
ápr. 26. 02:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!