Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Nagyon kezdek...

Mi lehet ez? Nagyon kezdek félni:S

Figyelt kérdés
a herezacskóm bal felső része (ahol "kezdődik" a herezacskóm) be van dagadva,és ha megfogom,megnyomom,stb akkor fáj is,és érzem ott az ereket vagy az idegeket,a másik oldalon ilyennek viszont nyoma sincs! szerintetek mi lehet ez? kérlek segítsetek! :( 15/F
2010. nov. 11. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia

egyik haveromnak is volt ilyesmi csak őt tökön rúgták, neki bedagadt, elment dokihoz(háziorvoshoz) megnézte neki, felért egy gyulladás csökkentőt azt szedte pár hétig és elmúlt neki. sztem neked vmi gyulladásod lehet menj orvoshoz, ha akarsz házihoz vagy egyből az urológushoz ;)

2010. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Dr. Dav ***** válasza:

Kedves EE, kérlek egy kicsit fogd vissza magad...:) mit szólnának a betegeink, ha leordítanánk a fejükét?:O:)


Kedves Kérdező!

Nem tudom megmondani, kell-e műtét, ahhoz látnom kéne, meg egy herei ultrahang sem ártana:)

Kérlek, a saját érdekedben (Hogy egyszer lehessen gyereked), fordulj orvoshoz mihamarabb. EE-nek igaza van, orvoshoz kell menned, de nyugodj meg, könnyen lehet, hogy nem kell műtét:)

Ha meg kell... egyszer én is átestem egy varikokele műtéten, nem volt semmi különös :)

Jobbulást kívánok!:)

2010. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

@ Dr. Dav:


Én ezt nem nevezném leordításnak, de te is látod, hogy kérdezőnk finomítani próbálja a finomíthatatlant. Az írásban sajna nem úgy jön át a gondolatmenet, ahogyan azt címeztem, ezért fogalmazok úgy, hogy az EGYÉRTELMŰSÍTSE a dolgot, és ne is akarja innentől finomítani. Egyébként igazat adok neked, de ezt én nem leordításnak, hanem nyomatékosításnak szántam. Az építő visszajelzésedet pedig kösz! ;-)


Kérdezőnknek meg már leírtam amit mondani akartam, nem ismételném önmagam. Majd várjuk a fejleményeket... :-)


Üdv: EE

2010. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Dr. Dav ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem gondolom, h leordítottad volna:)

csak jeleztem egy kis pszichológiai trükköt: ha balgának nevezed az illetőt, akkor szinte tükörként viselkedik: téged gondol balgának. Tehát a tanácsodat sem fogadja meg. Ha viszont az ő oldalától közelítesz, több sikered lehet a meggyőzésben:)

2010. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Köszi Dr. Dav! :-)

Aláírom amit mondasz, azonban mivel nem őt balgáztam le, hanem egy hasonlattal éltem, nem gondolnám, hogy ő ezt sértésként fogná föl, pláne úgy, hogy közben rem7őleg érez7ően segítő infókkal látom/látjuk el. (Remélem 1ébként, h. így is van.) Sztem vhol ő is tudja, csak nem meri bevallani magának, h. illogikus ha vkinek baja van, ennek ellenére magába magyarázza, hogy nincs semmi, próbálja a dolgokat elbagatellizálni, az pedig te is tudod, hová vezet... o.0


EE

2010. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
na újra ittvagyok...urológusnál még nem voltam,felhívtuk de azt mondta hogy majd holnap hívjuk vissza és akkor megmondja hogy mikor tudok menni...viszont azt vettem észre hogy egyre jobban "lejjebb megy" a duzzadás...a biztonság kedvéért viszont mindenképpen elmegyek amikorra kapok időpontot!
2010. nov. 15. 18:40
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Ha lejjebb ment a duzzanat, akkor valszeg megoldódik, de jó, ha orvos látja...!
2010. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ma nem vették fel a telefont,de teljesen le ment,már semmi nem látszódik és nem is érződik! nem tudom mi lehetett! elmenjek azért még orvoshoz?
2010. nov. 16. 20:27
 19/21 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Ez egy pillanatnyi állapot is le7, amikor semmi nem érződik, és úgy glom, Dr. Dav-vel szinkronban részletesen kifejtettük álláspontunkat arról, hogy felelőtlenség lenne emiatt, "mert most nem érződik" teljesen elbagatellizálni a dolgokat! A bajt megelőzni kell és nem kezelni a már kialakultat!


Szeretnél saját gyerekeket?

Ha igen, akkor az utolsó kérdésed nem kérdés többé, és mihamarabb elmész. Beutaló meg nem kell. Reggel hívd fel a kórházat, érdeklődd meg az urológia rendelési idejét, és menj el!!! És a jövőben, ha van egy intő tünet vagy jel, tessék orvoshoz fordulni! Le7, hogy 1x majd egy esetleges rákot előzöl meg vele, mert odafigyelsz erre... :-o


Üdv: EE

2010. nov. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dr. Dav ***** válasza:
Mi újság? Egyébként EE kérdésére, nem uroloógus vagyok és nem is andrológus, hanem "csak" általános orvos
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!