Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami csomót érzek a mellembe...

Valami csomót érzek a mellemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és már pár hete ilyen kis dudort, vagy csomót, vagy nem is tudom, hogy minek mondjam, hogy mit érzek a bal mellemben :S

Korábban a jobb mellemben is éreztem, egy időben a másik megjelenésével, de az onnan "eltűnt" hamar, vagyis mostmár nem érzek semmit ott, de a másikban ugyanúgy.

Kicsit nagyobbnak is látszik a másiknál, persze ez egy fiúnál nem látszik, csak én látom, a tükör előtt. Nem szeretem nagyon ellenőrizgetni, de néha, ha megfogom, akkor fáj.

Mi bajom lehet, illetve mi lehet az ott, csakmert ilyenről még sosem hallottam :S Legalábbis férfiaknál nem.


2009. jan. 23. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned a háziorvosodhoz,és ő elküld a megfelelő orvoshoz.sajnos a férfiak (fiatalok is) körében egyre elterjedtebb a mellrák!!!
2009. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó volna tudni, hogy az ott izomban lévő csomócska, vagy ciszta esetleg, vagy zsírdudor, vagy hormonális alapú valami. A fiúk cicije nem olyan belülről, mint a lányoké, de sok szempontból van hasonlóság a szövetállományotok között.

A háziorvosodnak mutasd meg mindenképp, ő valószínűleg látott már ilyet- nem annyira ritka dolog ez.:)

2009. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! nekem is ugyanez a problémám volt, elmentem orvoshoz és mondta h várjunk vele mert a pubertáskorral járul pedig annyi idős voltam mint te. vártam 2 ! évet és egyre nagyobb lett a mellem, fájt , érzékeny volt . Elküldött plasztikai sebészhez és a sebész kivette a csomót. Ami attól nőtt mert be volt gyulladva és előbb kellett volna kivenni. (ezt a műtét után mondta miután megérkezett a szövettani eredmény). DE a műtét előtt fel hívta rá a figyelmem h ez akár here vagy veserák tünete is lehet . Én azt mondom mindenképp fordulj orvoshoz és minél hamarabb !
2009. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt és azt mondta h gyulladásos csomó
2009. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!