Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkületre utal?

Ez fitymaszűkületre utal?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. A péniszem kb. 12 cm és részlegesen húzódik vissza merevedésnél a fitymám. Mikorra várható, hogy teljesen visszahúzódik és mekkora méretnél? Ez már fitymaszűkület lenne?

Ui: laza állapotban teljesen egyben van


2011. ápr. 11. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy az.Minden nap huzogasd és szapannal mosd meg és ha nem lesz jobb,akkor menj el urulógushoz
2011. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-2 hónapon belül, úgyis megyünk kontrollra sebészhez, mert lágyéksérvre műtöttek. Majd ő úgyis megnézi és szólni fog, csak azért előtte kíváncsi voltam.
2011. ápr. 11. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Elég sokat foglalkozok fitymaszűkületes kérdésekkel, de ez egy olyan, amit abszolút nem tudom, hogyan értelmezzek... S:-s

Pajtás! Megteszed, hogy ennél azért jóval közért7őbben fogalmazod meg kérdésedet? Csak mert ennek hiányában nem hiszem, hogy tudunk segíteni! Ok?

Szóval... MI A BAJ? :-o


(Egyébként a méret még a fitymaszűkületnél sem számít, tehát ez teljesen felesleges információ! ;-) )


Üdv: EE

2011. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A fitymám nyugodt állapotban teljesen össze van zárva, merev állapotban pedig körülbelül a feléig megy vissza. Ha merev állapotban tövig lehúzom nem fáj, de magától nem megy le.
2011. ápr. 11. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ugyanez volt nekem is.Fél év mulva teljesen hátrament magától

2011. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, de azért még kíváncsi vagyok a 2. válaszára is.
2011. ápr. 11. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:

"A fitymám nyugodt állapotban teljesen össze van zárva, merev állapotban pedig körülbelül a feléig megy vissza. Ha merev állapotban tövig lehúzom nem fáj, de magától nem megy le."


_ Már bocs, de mi az, hogy "össze van zárva a fityma"???

_ Petyhüdt állapotban nem jön hátra, mereven meg csak félig??? Az meg hogy létezik? d0.0b

Bocsi, de fogalmazz ért7ően, mert ezt így nem le7 normálisan érteni!


Szóval... fussunk neki újra... mi a baj?


Üdv: EE

2011. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy pénisz. És ahol be van karikázva, nekem ott nyugodt állapotban nincs ilyen, csak bőr. És ha merev, akkor néz ki így de csak félig van visszahúzódva. Ennél érhetőbben nem tudom sajnos.
2011. ápr. 12. 08:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan szép a magyar nyelv, kár, hogy 14 éves korunkra lusták vagyunk RENDESEN megtanulni, gyakorolni, és túl sok tévét nézünk. Így persze, hogy nem fogod magad tudni kifejezni, még egy lány előtt sem. Így aztán érik neked egy jó nagy beégés a későbbiekre előrenézve, ha ezen nem változtatsz!

Olvass többet, és kevesebb (főleg kereskedelmi) tévé, "Valóvilág"-nak nevezett "álcavilág" meg miegymás, ill. kevesebb számítógép!!! Ok? <<:-o



Segítségül, hogy mi micsoda a fütykösödön -- mert a jelek szerint biológián sem nagyon figyeltél amikor az ember szaporítórendszerét vettétek -- íme, olvasd el VÉGIG AZ ALÁBBI LINKET! **(1.)**

(De ne gy olvasd el, hogy csak beleolvasol, ill. hogy ide-oda ugrál a szemed, hanem minden mondatot egymás után, csak úgy fogod tudni megérteni, mit akarok neked elmagyarázni! :-o )


FELVILÁGOSÍTÁS:

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

**(1.)** >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



*** *** ***

Ami pedig a problémádat illeti, azzal kapcsolatban az alábbi topikban olvasható kórképek előfordulása le7ségesek a véleményem szerint, annyi különbséggel, hogy nuygodt állapotban MINDENKINEK bőr van ott (= FITYMA), de csak addig, ameddig hátra nem húzzák kézzel teljesen. A kérdés az, hogy...

___ Amikor petyhüdt a fütyid, a fitymádat az "ilyen"-ről (= MAKK) telejsen hátra tudod-e húzni?


Mert azt értem, hogyha feláll a fütyi, akkor csak félig jön hátra, amely az alábbi okok miatt le7séges:

**(2.)** >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


De ha petyhüdten se megy hátra, vagy csak valameddig, esetleg ugyanaddig, akkor az fitymaletapadás lehet. Ha meg nem teljesen jön hátra, akkor meg fitymaszűkület avgy rövid fék. Mondom olvasd el a **(2.)**linket!



Ha a fentiek hatására elbizonytalanodtál, vagy összezavarodtál, arra van egy KÉRDÉSSOR-om is, amely az alábbi topik legalján található. Ha akarsz, arra magadnak, vagy >>proviben válaszolhatsz, az segít kitisztázni, mi a bajod. Az alapján a **(2.)**-es link alatt írttakkal könnyedén össze tudod vetni:

**(3.)** >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


De ha ez számodra túl nehéz feladat lenne, akkor inkább kérd meg apudat vagy anyudat (aki foglalkozott a lágyéksérveddel is, és akihez inkább fordulnál az ilyesmivel), hogy segítsen kitisztázni neked, mi le7 a bajod!? Mutasd meg neki(k) ezt a topikot és ne szégyenkezz! Bátran vállald fel előttük, hiszen a szüleid, és törődnek veled! :-)


(A fitymaproblémákkal kapcsolatban egyébként nem a sebész vizsgálja, hanem az UROLÓGUS!)



A topikokon CSAK SORJÁBAN (számsorrendben) menj végig, mert amint az világossá vált, előbb meg kéne tanulnod ill. értened, minek mi a neve, miből mi következik, anélkül nem csoda, hogy közért7etlen volt számunkra, amit el akartál mondani nekünk...! dO.ob



Ha e 3 link alapján sikerült rájönnötök, mi a baj, írd meg! Ha van kérdésed, akkor azt először gondold alaposabban át, hátha magadtól is rájössz a válaszra. Csak akkor tedd fel, ha nem jöttél rá, de ezt közért7ő formában tedd, csak akkor tudunk segíteni neked! :-o



Nah, nyugi, és fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2011. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel megnyugtattál. Semmilyen problémám nincs, mivel nyugodt és merev állapotban is kézzel teljesen hátra tudom húzni. Még egyszer köszi.
2011. ápr. 13. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!