Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek fitymaszűkülete...

Ha valakinek fitymaszűkülete van, az milyen hátrányokkal jár?

Figyelt kérdés

Igazából a párommal tegnap jutottunk el a pettingig. Csak a tévé fénye volt a szobában, szóval félhományban láttam neki. Mikor kielégítettem kézzel, utána felkapcsoltuk a villanyt, és odahúztam, hogy szemügyre venném(egy kis játékra gondoltam), de ő elhúzta magát. Viszont egy pillanatra láttam neki, és elég furcsa volt. Még nem láttam ilyet. Rákerestem az interneten, és 100 százalék, hogy fitymaszűkülete van.


Mikor kielégítettem, nem láttam rajta, hogy fájna neki.(vagy mégis?) Mert azt olvastam, hogy ezzel a szex is fájdalmas. Vagy nem mindenkinél? Ha nem megy el orvoshoz, akkor mi baja lehet?


(meg igazából félek is így lefeküdni vele, mert ugye azt nehezebb tisztán tartani, így fertőzésveszélyes, én meg eléggé könnyen elkapok ezt-azt:/)


a válaszokat köszönöm.


2011. máj. 21. 21:21
1 2
 1/11 FReyI válasza:
90%

Kérdésedből következtetve neked ez már nem az első palid, volt már ez az.:D

A fitymaszűkület, amikor a makkon lévő bőrt (nevezzük nevén fityma) nem tudjuk hátra tolni a makkon túlra.

Ez valóban melegágyat képez a baktériumoknak és valóban veszélyes lehet rád nézve is!!!

Mivel egyikőtök sem orvos,és mivel ebben elmondásod szerint nem nagyon mélyedtetek el én úgy gondolom ezt beszéld meg a fiúddal próbálkozzatok Segíts neki, hátha helyére kerül a dolog, ha mégse megy, akkor beszéld rá hogy látogassa meg háziorvosát aki tovább irányítja a megfelelő szakorvoshoz! Győzd meg azzal, hogy utána emiatt soha nem kell aggódnia és könnyebben építhet kapcsolatokat is! Szóval hajrá vedd a kezedbe a dolgokat te ha ő nem képes rá! :D

2011. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. "volt már ez az.." És? Ha láttam már élőben péniszt akkor mi van? no mindegy is...


Viszont ez sem volt nagyon válasz a kérdésemre. MInt említettem, utánaolvastam, csak azt nem találtam sehol, hogy ha nem kezelik, akkor milyen hátulütői lehetnek ennek.

2011. máj. 21. 21:52
 3/11 FReyI válasza:
53%

Hát mondjuk elfertőződik kisebesedik és ezután akár szepszis!

De persze ezt már csak ő tudja hogy mennyire képes tisztán tartani, ha sikerül neki akkor nem lehet rövid távon nagy baja csak ez tényleg súlyos gátlásokat is ébreszthet benne, amit viszont nem lehet tablettával vagy más beavatkozással kezelni. Amúgy meg nem értem miért nem tőle kérdezed meg ezeket a dolgokat vagy beszéled meg vele? Biztos nem örülne, ha meg tudná hogy felkerült az esete a gyakori kérdésekre és igazából úgy hangzik az egész, mintha nem is az ő szemszögéből érdekelne a hátrányok hanem inkább rád milyen hatással van.

És ha lehet ne a hátrányokat keresd hanem, hogy hogy hat ez az ő egészségére! Amúgy nem gáz 14-16 évesen se rövidebbre vágni a "nadrág" szárát! :D

2011. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk elfertőződik kisebesedik és ezután akár szepszis!

De persze ezt már csak ő tudja hogy mennyire képes tisztán tartani, ha sikerül neki akkor nem lehet rövid távon nagy baja csak ez tényleg súlyos gátlásokat is ébreszthet benne, amit viszont nem lehet tablettával vagy más beavatkozással kezelni. Amúgy meg nem értem miért nem tőle kérdezed meg ezeket a dolgokat vagy beszéled meg vele? Biztos nem örülne, ha meg tudná hogy felkerült az esete a gyakori kérdésekre és igazából úgy hangzik az egész, mintha nem is az ő szemszögéből érdekelne a hátrányok hanem inkább rád milyen hatással van.

És ha lehet ne a hátrányokat keresd hanem, hogy hogy hat ez az ő egészségére! Amúgy nem gáz 14-16 évesen se rövidebbre vágni a "nadrág" szárát! :D



Hát egy kicsit olyan, mintha engem "szapulnál".:) Azért nem kérdezem meg tőle, mert így nyitni egy kapcsolatot elég veszélyes. Vagyis...másfél hónapja ismerkedünk komolyabban. Tegnap volt az első intimebb találka. Úgy vettem észre az elejétől kezdve, hogy a szex témát inkább kerüli. Aztán ugye tegnap történt ez az eset. Biztos vagyok benne, hogy ő tudja, hogy ez a problémája. Különben nem szégyellte volna megmutatni teljes világosságban sem. Ezért is nem akarok még egyelőre kérdezősködni tőle. Félek, hogy elijesztem. Elhiszem, hogy ez nagy gátlásokat szül benne, és ezért nem merem még megkockáztatni, hogy rákérdezek, beszélek vele erről. Biztos rosszul érezné magát, és én azt nem akarom. Segíteni szeretnék neki, nekem ő fontos. Nagyon. És bántott tegnap arra rájönnöm, hogy szégyelli magát előttem...és tudom, hogy ezért...amit ő ugye nem tud.


Az, hogy feltettem ide ezt a kérdést, csak is azért történt, mert tapasztalatokra lett volna szükségem..okos hozzászólásokra, ami talán segített volna ebben az esetben. Nem hinném, hogy akárki ebből levágná, hogy kiről van szó. Ahogy elnéztem, azért elég sokan "szenvednek" ebben a betegségben vagy hogy nevezik.


Amúgy nem vagyok már fiatalka, de ari vagy:)

2011. máj. 22. 02:25
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Hali!



Az érdekelne, előszöris, hogy...

_ Hány évesek vagytok?

_ Mit tapasztaltál a petting alatt a fütyköséről, ill. milyen volt, amit láttál (noha csak egy pillanatra is...)? (Kérlek, MINDENT írj le RÉSZLETESEN! Ha kínos ez számodra, akkor >>privizd meg nekem!)

_ Pontosan hogy viselkedett, amikor te rájöttél a titkára és felkapcsoltad a pilácsot?

_ Ő ragaszkodott a "félhomályhoz" vagy csak úgy spontán jött?



*****

A kérdésedre a válasz egyébként...:

Hogy milyen hátrányai vannak? Fájdalmas-e tőle a szex?

Minden attól függ, milyen vészes a szűkülete, ill. hogy mennyit foglalkozik vele, és hogy hogyan érinti őt pszichésen ill. lelkileg!? Egy enyhe szűkület pl. nem okoz gondot szex közben, illetve ha okoz is, azt is a szűkület mértékétől függően minimálisan vagy közepesen.


Ha mereven hátra tudtad neki húzni petting közben, akkor elvileg a makk felszíne és pereme alatti faggyútermelő terület tisztítása sem okozhat neki nehézséget. de ezt sajna nem tud6juk. Csakis annyi infót tudunk jelenleg, amennyit te nála a petting során "megállapítottál", azonban ennyi sajnos nem elég. Viszont a faggyúval keveredett vizeletcseppek és a makk-fityma felszínéről leváló bőhámladék keveréke a SZMEGMA valóban megköt7i a kórokozókat.

˙ 1x már egy nálam is fordult elő olyan, hogy a páciens akit vizsgáltam, annak a fitymáját hátrahúzva (petyhüdten, mereven nem ment neki) valódi "szmegmatengert" fedeztem fel, ő 6-7 éves kora óta nem húzta hátra TELJESEN, (csak félig, mert azt HITTE, hogy csak addig le7,) és nemcsak a szaga volt förtelmes, de a makkja felszínén is élénkpiros bevérzéseknek tűnő elváltozásokat okozott. Azonban ez a tamponálást és fertőtlenítést követően elmúlt neki. Ha most azzal a cerkával közösül, nagy vszséggel egyfajta hüvelygyulladást el tudtam volna képzelni partnerénél, de mivel a szűkülete miatt szűz volt (nem mert csajozni sem...), így ez kiesett.

Viszont...! S:-o

Ha azzal a cerkával közösül, a partnere vaginája nagy eséllyel elszakíthatta volna a fitymát, VAGY... PARAFIMÓZIS**-t okozott volna. És ha ez megtörténik, az az ő számára elképesztő fájdalommal, a partnere számára pedig riadalommal és kellemetlenséggel, legrosszabb esetben önváddal jár, éppen ezért ez nem tréfa, és ha a párod esetleg ettől is fél, akkor nem csoda, hogy megakadályozta a petting folytatását... d0.ob


~-~-~-~-~

** A "PARAFIMÓZIS" a hímvessző merev állapotában a beszűkült fityma makk mögé/alá beszorult majd rögzült állapota amelynek következtében a fitymát képtelenségnek tűnik visszahúzni a makkra, ehyelyett a fitymavégi bojt szűkülete annyira szorít a makk alatti, hogy az képes megduzzasztani a makkot, elzárni annak keringését, gyulladása, akut fájdalom kíséretében. Ilyenkor vagy meg kell kísérelni a fitymát minél hamarabb visszahúzni a makkra, hogy ez az állapot megszűnjön, vagy azonnal a sürgősségire kell szállítani, ahol vagy visszahúzzák, vagy bemetszik, vagy körülmetélik.



~-~-~-~-~

LINKTÁR:

~-~-~-~-~


=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=

FIGYELMEZTETÉS!


! ! ! _ A KÉPEK MEGTEKINTÉSÉT 18 ÉV ALATTIAKNAK, és gyengébb idegzetűeknek NEM, csak a kellő mentális érettséggel rendelkező fiataloknak AJÁNLOM, akkor is legalább 16 év fölött!!! Kíváncsi buta gyerkőcöknek/serdülőknek ill. fiataloknak önmaguk és társaik sokkoltatására NAGYON NEM!!

Az ilyen képek linkje előtt "!! _ >>" jelölés talál6ó!

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=



>> [link] <<

(A lényege ábrán angol magyarázattal: Fent: fitymaszűkület. Lent: Parafimózis, és visszahelyezése)


PARAPHIMOSIS (makk alá szorult szűk fityma):

_ >> [link]

!! _ >> [link]

!! _ >> [link]


_ >> [link] <<

(Műtéti képekkel is!)



FITYMASZŰKÜLET (phimosis):

_ >> [link]

!! _ >> [link] <<

(Fitymaszűkület (fitymavégi bojt beszűkült bőrgyűrűje) gyermeknél, hátrahúzott fitymánál.)

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=



Az előző hozzászólónak éppen ezért pár dologban valóban van némi igazsága, de abból amit és ahogyan te is megírsz itt nekünk, kedves Kérdező, a barátod már rég gátlásos. Ez azért baj, mert sajnos a fitymaszűkület és alapvetően a péniszproblémák is azon problémák közé tartozik, amik minket, férfiakat a legeslegérzékenyebb pontunkon érint: A férfiasság csődjeként értelmezzük sajna nagyon sokan, de ez valójában nem igaz, hiszen manapság már a merevedési zavarok is egész 6ékonyan kezel7őek, akkor egy 1xű fitymaprobléma? Azt hisszük, ettől már nem vagyunk teljesértékűek, nem vagyunk "tökéletesek" (odalenn) emiatt mások képtelenek férfiként ránk nézni, és mivel tökéletlenek vagyunk, nem is érdemeljük ezt meg. ("Én mint fitymaszűkületes" képtelen vagyok magamra nézni férfiként. A saját félelmeinket, sztereotípiáinkat általánosítjuk ki mindenkire, aki nem "én vagyok").

Ez okozza a gátlást, és ez gyakran sokkal nagyobb probléma, mint maga az alapgond, ami miatt ez az egész lelki kollapszus bekövetkezik. Képtelenek vagyunk MAGUNKTÓL felfogni, hogy... NEM MIT TEHETÜNK RÓLA! EZ ÍGY ALAKULT KI!!! S:-O Mégis önmagunkat hibáztatjuk, és a párod is pontosan így viselkedik: Ő azt hiszi, ha te meglátod/megláttad az ő tökéletlenségét, akkor képtelen leszel onnantól férfiként nézni rá, ezért nem fogod szeretni őt, ezért inkább ő vonja meg saját magától a le7őséget, hogy te szeret7sd őt. (Pl. inkább felmondok, mielőtt kirúgnának.)


Ő most önmagát bünteti, amelynek főoka a férfiasság "beképzelt" csorbulása, és a félelmeinek rád történő kivetítítése. Éppen ezért le kell ülnöd vele, és elmondanod neki az érzéseidet, hogy te hogy érezted magad, amikot ő így megfutamodott, majd mindent, amit tudsz, és megnyugtatnod őt, hogy ugyanúgy szereted, és ő ugyanolyan a te szemedben, mint mielőtt megtudtad, hogy fitymaszűkülete van. Biztosítsd arról, hogy te továbbra is szereted őt, és mellette maradsz akkor is, amikor szenved emiatt, sőt, akkor is, ha elmegy orvoshoz, hogy megoldassa ezt a problémát! Nyugtasd meg, hogy elkíséred őt az orvoshoz, ő meg ügyes lesz és ki fogja bírni a vizsgálatot, és ha szükség van műtétre, akkor azt is!

Ha az ő esete súlyos, a szex is fájna neki, és ha nem megy el orvoshoz, akkor annyi lesz majd, hogy nem fog akarni (merni) szeretkezni és közösülni, nem lesz megoldva a problémája, maradnak a félelemei, gátlásai, és nem lesz képes a jövőben sem önfeledten szeretkezni senkivel sem, mert mindig félni fog minden hülyeségtől meg az esetleges fájdalomtól, no meg a lebőgéstől előtted. Az őt lelkileg megsemmisítené.



***

Még egy gyakori félelem több részre bontva:

"--Az enyém olyan súlyos, biztos műteni kell, és az fájni fog! Ráadásul elveszítem a fitymámat is, mert biztos körülmetélnek, és ha így lesz, milyen lesz utána?"

"-- Fogok-e tudni szexelni valaha, vagy fájni fog-e?"

"-- Milyen lesz a végeredmény? Vajon milyen orvost fogok ki?" (Az orvosát mindenkinek joga van magának megválasztani... erről ennyit.)

"-- Hogy leszel képes utána is rám nézni férfiként? Fogsz-e ugyanúgy szeretni-e engem, mint azelőtt, mikor még nem tudtál róla? Fogod-e szeretni a metélt farkamat?"

"-- Utána le fognak zsidózni, csak mer' a farkam úgy néz ki! :('



Alább folytatom...>

2011. máj. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

>... folytatás.



Kezdjük ott, nem is biztos, hogy körül kell metélni. A fitymaszűkület orvoslására is számos egyéb alternatíva létezik, mint pl az első 3. Szövegesen egyéb hasznos infókkal itt olvas6sz róluk...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

... képekben pedig mindig az említett alternatívához tartozó bekezdésbe belinkelt ill. szétválogatott ábrák, fotódokumentációk formájában kívánom szemléltetni neked:



=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=

FIGYELMEZTETÉS!


! ! ! _ A KÉPEK MEGTEKINTÉSÉT 18 ÉV ALATTIAKNAK, és gyengébb idegzetűeknek NEM, csak a kellő mentális érettséggel rendelkező fiataloknak AJÁNLOM, akkor is legalább 16 év fölött!!! Kíváncsi buta gyerkőcöknek/serdülőknek ill. fiataloknak önmaguk és társaik sokkoltatására NAGYON NEM!!

Az ilyen képek linkje előtt "!! _ >>" jelölés talál6ó!

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=


1.) > FÉKÁTVÁGÁS

A "fitymafék" az a kis húrszerű bőrképlet, ami a húgycsőnyílásból indul ki és lefelé fut a pénisz elülső/alsó oldalán, majd többfelé ágazva beleolvad a fitymába/pénisz alsó bőrébe. Ha ez rövid, sokan ezt is fitymaszűkületnek hiszik, pedig csak ez a húrszerűség nem engedi a fityma TELJES, makk alá történő hátrahúzását, kifeszítését...:

_ >> [link]

_ >> [link]

Ha ez gondot okoz, lehúzza a makkot önmaga alá (a makk úgy néz ki, mintha előre akarna bólintani), esetleg félő, hogy önkielégítés és szex közben elszakad ez a húrszerűség), akkor érdemes megműttetni, mert ha túlfeszül "játék" közben és valóban elszakad, akkor elég ijesztően vérzik az alatta futó kapilláris erecskének köszön7ően, ez pedig képes a mind2 felet megrémíteni, hogy most vmi súlyosabb baja lett a fütykösnek.

!! _ Műtve így néz ki: >> [link]


2.) > FITYMAPLASZTIKA

A fityma átalakítása, átformázása. Ide tartozik pl. a KERESZTIRÁNYÚ BEMETSZÉS IS:

_ >> [link]

_ Létezik még egy ún. Z-plasztika ill. T-plasztika is, de ezeket csak gyerekkorban végzik, felnőttkorban nemigen, mert a végeredményre több orvos is aztállítja, hogy "nem a legesztétikusabb"...


3.) > RÉSZLEGES KÖRÜLMETÉLÉS (RKM):

_ >> [link]

_ >> [link]

A fityma beszűkült RÉSZének (benne a gyerekkorban beszűkült bőrgyűrű) eltávolítása. Az urológusok többsége azzal etet (érvel), hogy a fityma visszaszűkül, emiatt esetleg "szándékosan kifelejtik" a felsorolásból, vagy nem javasolják, mert szerintük nagy a visszaszűkülés veszélye,... (ami azonban az esetek többségében nem igaz, akkor legalábbis biztosan nem, ha a páciens a műtét után rendszeresen hátrahúzza, húzogatja fitymáját, ezzel is szoktatja a gyógyult sejteket a tágulásra, ami egy idő után ezt megszokja és nem fog visszaszűkülni,) ...emiatt kapásból a számukra leg1xűbb és legkényelmesebb megoldást szorgalmazzák, ami nem más, mint a...


4.) > TELJES KÖRÜLMETÉLÉS (TKM; circumcisio):

A fityma EGÉSZÉNEK az eltávolítása.

_ >> [link] << (Maga a műtét ábrákkal a hagyományos módon)

_ >> [link]

_ >> [link]

_ >> [link]


A végeredménye, ha a műtétet sikerül vmilyen szinten esztétikusan lebonyolítani:

_ >> [link]

Legrosszabb esetben meg kérdezd azt a srácot, aki rendszerint itt panaszkodik arról, hogy az orvos, aki TKM-elte egy kontár volt, mert a makkja kikérgesedett, foltos és hámlik.


Rengetegen félnek tőle, voltaképpen ugyanannyira fáj, mint az RKM, és eléggé megoszlanak a vélemények az elvégzésének szükségességéről, ill. legtöbben vallási ill. etikai vonatkozásaival érvelnek ellene. Vannak, akik örülnek, hogy megcsináltatták, mások ellene vannak. Én amondó vagyok, hogyha nem szükséges, akkor max RKM, mert a fitymában van úgy kb.20.000 idegvégződés, amely a körülmetéléssel elvész, márpedig azok is hozzá tudna (nem is kicsit) járulni ahhoz, hogy a férfi élvezze is a szexet. ;-)

=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=~=



Most olvastam, előző kommentedet, hogy félsz, hogy elijeszted. Szerintem, akkor is beszélned kéne vele, és a beszélgetés végén mutasd meg ezt a topikot. Abban egyetértek, hogy le7 jobb lenne, ha egy kicsit még várnál vele, hogy a bizalom erősödjön. AZONBAN, erre a beszélgetésre MINDENKÉPPEN SORT KELL MAJD KERÍTENED, és minél előbb, annál jobb!

Egy biztos, kényes beszélgetés lesz, de ez még nem indok a további időhúzásra. elvégre is, azt sem tudjuk, hogy ő mióta tudja, hogy neki ez a baja? De ha rám hallgatsz, így csinálod, ahogy fentebb leírtam és kérd meg, hogy mutassa meg neked "a féltve őrzött titkát", hogy megvizsgálhasd! Félni fog és lelkileg szenvedni először, de ez ilyenkor természetes, ilyenkor mindenki parázik. Meg kell szokni neki az új helyzetet, hogy te tudod a titkát, és LÁTOD is, de hidd el, "ami nem öl meg, az megerősít"! Ez erre az esetre is igaz... hozzá fog szokni.


A másik, ami nagyon fontos, kérd meg, hogy legközelebb ne hagyja, hogy a félelmei úrrá legyenek rajta, mert mindazt CSAK Ő KÉPZELI, A VALÓSÁG NEM (sosem) AZ, AMITŐL Ő FÉL!!! Ha félelmei vannak, inkább beszélje meg veled, minthogy mindenfélét képzelegjen!


Ha az ő esete súlyos, a szex is fájna neki, és ha nem megy el orvoshoz, akkor annyi lesz majd, hogy nem fog akarni (merni) szeretkezni és közösülni, nem lesz a problémája megoldva, maradnak a félelemei, gátlásai, és

Azt meg egyébként nem muszáj titkolnod, hogy kitetted a kérdésedet ide, mert ettől mi még nem tudjuk, hogy ő és te kik vagytok, mert az oldal 100% anoním, az azonosítókat meg mindenki maga adja meg. De így legalább megtudja, hogy te is mennyire aggódtál érte. Én legalábbis egy férfiként először le7 nem örülnék neki, de megérteném, és elfogadnám, hogy a páromnak segítségre volt szüksége, mert tanácstalan volt miattam, és próbálta kitalálni mi a bajom, és hogy hogyan tudna nekem, mint "kétségbeesett szerencsétlen flótásnak"segíteni megoldani a bajomat!?



Fúh, ez most ro6 hosszúra sikeredett, de remélem sikerült válaszolnom minden kérdésedre, és segítenem megértetni a párod problémáját. :-)

Ha bármi kérdésed van, vagy segítségre ill. tanácsra lenne szükséged a pároddal kapcsolatban, nyugodtan >>privizz rám! A legelején feltett kérdéseimre pedig várom válaszaidat!


Üdv: EE

2011. máj. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FReyI válasza:

Hát te tudod csajszi! Sztem Rossz volt kezdésnek az ő személyes felajánlása nélkül vizsgálgatnod a dolgot.1 valami bosszant engem és ezt nem tőled látom elsőként.

Leírtam milyen kockázatokkal jár az hogyha valakinek ilyen problémája van, javasoltam menjetek el orvoshoz de te még mindig arra vagy kíváncsi mi a hátránya!

Egy fontos dolgot szeretnék elmondani és remélem ez szálló igévé fog válni mert én egészségügyben is dolgoztam már és személyesen tapasztaltam, hogy a betegek csak akkor mennek az orvoshoz ha már súlyos az esetük abban a hitben hogy az orvos felír valamit és kész! DE AZ ORVOS NEM ISTEN? HOGY MINDENT MEGTUDJON GYÓGYÍTANI!!!!

Igen néha olyan bagatell dolgokért veszítünk el embereket amik korai szakaszban kezelhető és gyógyítható lett volna de később visszafordíthatatlan elváltozást halált okoz!

Kicsit komolyabban kéne venni a szűrő vizsgálatokat és az orvos tényleges képességeit!

2011. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó. Az a "személyes kivizsgálás" mint leírtam, egy kis játéknak indult. Az akció után felkapcsolta a villanyt, hogy rendbe tegye magát, és akkor vettem észre, hogy hátat fordít nekem. Aztán persze hajtott a kiváncsiság. Vajon miért takargatja?! Így elkezdtem játékosan, kacéran odahúzni magamhoz, hogy újra levetkőztessem. De akkor erre nem volt ugye hajlandó.


Persze, hogy kiváncsi vagyok a hátrányaira. Félek. Féltem magamat és féltem őt is, hisz nagyon fontosság vált ő nekem.


Az előző válaszolónak:


Természetesen tudom, hogy ezt szóba kell hoznom egyszer. Persze még nem akarom. Főleg az este után. Biztos, hogy ő nem tudja, hogy én tudom. Persze az is biztos, hogy rosszul láttam. Bár ezt már kétlem. Félhomályban láttam, hogy nem nagyon húzódik hátra a bőr, és volt, hogy egyszer jobban meghúztam(úgy finoman) és felszisszent.


Szeretném, ha nem értene félre egyikőtök sem. Nem véletlenül tettem föl ezt a kérdést. Vele még félek erről beszélgetni, de szükségem volt tanácsokra, hogy ki mit mond erről. Végre találtam egy normális pasit ezen a földön, erre szegény ilyen problémával küzd. Igaz, ami igaz, megijedtem. Tegnap nem is keresett engem, pedig minden áldott nap beszéltünk, találkoztunk. Az este óta pedig nem. Elkeserített ez egy kicsit. Lehet, hogy a kiváncsiságom még jobban előhozta belőle a gátlásait.:(


Ja, és egyébként én 23 éves vagyok. És ő 21:)

2011. máj. 22. 14:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfejeltettem válaszolni. Amennyire láttam, úgy vettem észre, hogy csak egy kicsit lehet hátrahúzni. Úgy a makk felső negyedéig csak.
2011. máj. 22. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Meg kell oldani a problémát, csak nehogy teljes körülmetéléssel legyen megoldva, nekem azt csinálták és most nagyon gáz
2011. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!