Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom megállapítani hogy...

Nem tudom megállapítani hogy fitymaszűkületem van? (többi leírás)

Figyelt kérdés
Ha alap helyzetben van hátramegy még a kalapon túl is majd ha feláll akkor éppen hogy csak a kalap mögé megy. Linkelnétek egy olyan hímvesszőt ami jó és ami fitymaszűkületes? Vagy én linkeljek képet róla?
2011. jún. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a szexben nem zavar akkor ne műttess. Vagy ha műttetsz akkor ne állami hentesnél, mert ott csak körbevágják és csókolom.
2011. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha felállva hátra tudod húzni a makkod pereme mögé, akkor NINCS fitymaszűkületed
2011. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis úgy érzed, menj el orvoshoz, de a teljes körülmetélést szerintem hagyd ki, ha esetleg ajánlja valaki, azt hagyd ott... én nagyon megszívtam vele :(
2011. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szorgalmassan fürdéskor húzogad a fitymád,lassan,óvatosan,nem erőltetve,vagy durván és akkor lazulnia kell a bőrnek,javulnia hetek alatt,de ehhez rendszeresség kell.Ha urologushoz mész,lehet menni beutaló nélkül,korod nem tudom de 14 éves kortól egyedül is lehet menni.Szóval ott ha körülmetélést javasolná,akkor mond meg ajánjon más lehetőséget.Lehet elég hozzá egy kenőcs,vagy z-plasztika(2 oldalon apró bemetszéssel lazítnak a bőrőn)Te esetedben semmiképp se kell körülmetélni.A fürdös húzogatást probáld ki.Ha meg orvoshoz mész és ragaszkodna a körülmetéltéshez akkor keress fel másikat,kérd ki másik véleményét,mert sajnos egyre többen egyből ezt akarják elvégezni,mert nekik így gyorsabb,ezt ne hagyd.
2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!



Ennyiből ítélve ez rövid fitymaféknek tűnik inkább, mintsem fitymaszűkületnek. Akkor uis lenne egy gyűrűszerűség a belfitymádban, amely vmennyire esetleg szorít, főleg merev állapotban.


Mindjárt linkelek egy topikot, amelybe képeket is beillesztettem, ott meg tudod nézni szted mi a bajod.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

___ Itt az "(ILL) >>" jelzéssel előrejelölt linkre menj rá a topik elolvasása és megértése után! A lényeg, hogy kizárjuk vagy megerősítsük a fitymaszűkületet ill. a rövid féket. Mert ha előbbi, az bonyolultabb procedúra vagy megoldást igényel, míg utóbbi esetén csak 2-4 szuri a makeszba, (amit alig érzel, nem kell félni ;-) ), és átnyisszanták a fékedet, utána összeöltik.


Am. hány éves vagy?



Egyébként megint el kell mondanom, a fürdővizes tágítás NEM MINDEN ESETBEN válik be! Volt itt olyan topik is, amelybe a hozzászóló írta be, uennek 20:56-os hozzászólónak a javaslatára, hogy ő így csinálta, de csak még jobban összehegesedett tőle.


Tudom ő is jót akar, és az embereket most megint megoszt6ja a dolog, kétségeket ébreszt7 bennük a helyes irány merrelétével kapcsolatban, de mondom, nagyban függ a melegvizes módszer hatékonysága a fityma bőrének rugalmasságától, tágulásától, de még a fürdővíz szennyezettségétől is! (Ne feledjük, hogy a testünkre lerakódott kosz, izzadság ha belemegy a mikrorepedésekbe és fertőzést, gyulladásokat okoz, többet ártottunk vele, mint használtunk.) Az a baj, hogy ezt meg nem le7 előre kiszámítani, hogy "most akkor az én fitymám erre alkalmas-e"!? Ezt mindenkinek magának kellene meglátnia, de sokan még magával a szűkülettel is csak akkor szembesülnek, amikor tudat alatt elkezdik érezni, hogy vmi nem stimmel, de nem értik mi nem. Ez is egy ilyen dolog, azonban kísérletezem a fitymatágító gyakorlatok egyik olyan módszerével, amely ezt a fertőzésveszélyt kiküszöböli. Azonban jelenleg ez még kísérletezés alatt áll.



Üdv: EE

2011. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!