Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület=Körülmetélés?

Fitymaszűkület=Körülmetélés?

Figyelt kérdés
Nekem nem mindegy...
2011. jún. 4. 12:26
 1/8 gomzoli ***** válasza:
65%
Ha valóban szűkület akkor igen, ha csak letapadás, akkor nem. (letapadás= ha csak félig tudod hátrahúzni)Azt "manuálisan" szokás korrigálni, de ahhoz is össze kell szorítanod kicsit a fogad.
2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A fitymaszűkület a betegség, akörülmetéléspedig egy beavatkozás. Fitymaszűkület->körülmetélés? Valószínű az lesz.
2011. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A műtétet legjobb kerülni, csak ha nagyon muszáj, ugyanis tapasztalat és már olvastam is neten, hogy a pénisz nehezebben csúszik, akkor is ha nedves a hüvely..nem tudom ennek a biológiai okát..

Egyszer volt körülmetélt partnerem...és normálisan nedvesedem, mégis nála észrevettem, hogy nehezebben csúszik... :(

2011. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Hali!



Ne is legyen! :-o


Nemcsak a TKM (Teljes KörülMetélés) van a világon, hanem még számos más alternatíva is. Ezekről már több topikban is részletesen olvas6sz, az egyikben a választott beavatkozások illusztrált (ILL) formában is megérth7ők. Azonban azzal kalkulálj, hogy vannak orvosok akik sima teljes "nyissz"-szel akarják megoldani az egészet, közben adják az értetlent, miszerint nincs pl. RKM (Részleges KörülMetélés). Minden csak orvos, hozzáállás, technika kérdése. Az alternatív megoldások kivitelezése is, szóval, ha olyan orvost fogsz ki, aki TKM-mel akarja megoldani, vagy nem beszél világosan,... volt már olyan segélykérő, aki a műtőasztalról szállt le, amikor rájött, hogy ő mégsem bízik meg ebben az orvosban.



De mielőtt még bármire is rákeresnél, azt kellene tisztán látni, hogy hány éves vagy és pontosan mi a bajod, és az mennyire súlyos!? Ez azért fontos, mert csak úgy le7 segíteni vkinek, hogy a segítő PONTOSAN tisztában van azzal, hogy mi a segélykérő PONTOS baja, kben ne legyen meglepetés, ha nem azt a legjobb/odavágó megoldást javasolják a problémádra.

Itt utánanéz7sz, hogy pontosan mi a bajod, és kiválaszt6od az(oka)t, amely(ek) ráillik/ráillenek a bajodra:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ha már tiszta, mi a problémád, akkor klikkelj rá az alábbi topikokra is:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

(ILL) >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Ha bármi kérdésed van, tedd fel bátran! Ha szégyellnéd nyilvánosan feltenni, ír6sz >>priviben is. :-)


Fitymaszűkület =/= TKM, csak keresni kell, és aki keres és küzd, az talál ill. kiharcol saját magának privilégiumokat.

Fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2011. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 4. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Engem körülmetéltek és nagyon sok bajom van vele, de leginkább csak az SZTK-orvosok szokták azt mondani, hogy "nincs más lehetőség" de ez marhaság, csak nekik ez kényelmes. Szűkületet lehet máshogy is megoldani. Bemetszés, részleges metélés, plasztika... nézz utána
2011. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakozom az utolsóhoz...!
2011. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 granturismo válasza:

Sziasztok!

31 éves vagyok.

Az utóbbi 4 hónapban rendszeressé vált, hogy merev állapotban szétreped a bőr a farkamon.

Ezelőtt soha nem volt gondom vele.

Nehezen, de teljesen hátrahúzható, és láthatóan kifehéredik a bőr körben.

Nincs letapadva.

Mielőtt urulógushoz fordulnék van valami krém, vagy más megoldás ennek orvosolására?

Barátnőm a hetekben volt nőgyógyásznál, nem-e neki van valami fertőzése, ami ezt előidézi nálam, a doki talált nála valamit, amire a barátnőm kenőcsöt, és gyógyszert kapott, én csak gyógyszert kaptam.

Úgyhogy úgy gondolom velem lett valami.

Tehát ~ 4 hónapja kezdődött, és azóta, ha be is gyógyul a repedés, következő szexnél ismét szétreped.

Normális válaszokat kérnék.

Köszönöm.

2018. szept. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!