Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítséget szeretnék tőletek...

Segítséget szeretnék tőletek kérni mégpedig az miatt, hogy valami fehér lötty folyik ki a nemi szervemből és pisiléskor nagyon ég, fáj! Mi lehet ez?! Netán valami fertőzés?! Mit tegyek?! 18/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
de, lehetséges. Sőt, szinte biztos. Orvos, de gyorsan!
2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ha pisilés előtt sokat húzgálod akkor ez normális merthogy kiverted xD nade komolyra fordítva a szót ha opálos a vizeleted akkor a veséd alíg működik szal menj el orvoshoz sürgősen mert még feldobod a pacskert
2011. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A vizeletem normális,a fehér cucc nem pisilés közben folyik hanem előtte utána...

és persze tudom hogy normális ha előtte önkielégitést végeztem,de sajnos ilyen nem történt... pár napja voltam egy lánnyal ,és rá 1-2 napra jelentkezett vagy is tnap..

2011. júl. 12. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizony adott egy kis meglepit a csaj. Nem használtatok gumit, mi? Menj el orvoshoz.
2011. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez bizony gonorrhoea is lehet. (Gennyes húgycső gyulladást okoz, és az a fő tünete, hogy fehéren váladékozik a húgycső és közben ég).


Orvoshoz kell vele menni, az antibiotikum kúra majd elmulasztja, ja és a luvnyát is kezelni kell (csajoknál meddőséget okozhat és sokszor tünetmentes).

2011. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem használtunk... :/

És ilyennel hova kell mennem?! urológia?

2011. júl. 12. 22:27
 7/12 A kérdező kommentje:

Fasza.. :D -.-

Köszönöm a válaszokat!

akkor holnap doki.. :D :S

remélem nem valami komoly....

2011. júl. 12. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemibeteg gondozóba menj. Máskor meg legyen eszed, és használj kotont.
2011. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legjobb a bőr- és nemibeteggondozóba menni vele. Ne félj, kezelhető.


A fő gond inkább az, hogy ki tudja, hogy egy ilyen csajtól nem kaptál-e HepC-t vagy HIV-et is a kankó mellé "grátiszba"...

2011. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már csak az kéne... :S

köszönöm! :)

2011. júl. 12. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!