Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen 8cm farok nagyon...

13 évesen 8cm farok nagyon kicsi? . Növésben is kicsi vok 150 cm. Fog még nőni a farkam?

Figyelt kérdés
pls értelmes válaszokat...
2011. júl. 15. 10:40
1 2
 11/20 PerverzcsajXD ***** válasza:
0%
az előttem lévő 2 hozzászólás tetszett.xDDD ;Đ
2011. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

fog

150 centisen mekkora farkat akarsz, térdedig érjen?

2011. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

OFF:

13évesen 17? elhiszem,de max miliméter:D

ON:

vannak kisnövésű lányok is,majd csak összeismerkedsz egy normálissal.

én ismerek egy 18éves kisnövésűt,elvileg élete végéig 160centi alatt marad,és ennek ellenére nagyon szép,és okos. 5ös Emelt érettségijei vannak:D

a farkaddal ne törődj(nem te tehetsz róla)...a japán felnőtteknek felállva is 6centis:D

2011. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%
Dugj fel egy krumplit!! Hidd el nagyobblesz
2011. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Gábris94 válasza:
szerintem nőni fog, az biztos, és nyugi öcskös nem ciki h akkora . én 16/F 15cm és kb 3-4 cm vastag :) szal no para :)
2011. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem amint megnyúlsz magasságra megfog nőni a farkad is.
2011. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Gábris94 válasza:

egyetértek az utolsóval , tuti fog még nőni :)

ja és ne halgass azokra akik beszólnak mert ezzel foglalkozol nem gáz. a kisgyerek már olyan 1-2 éves korában rájön hogy van neki, és ez örömet okoz neki és el kezd vele foglalkozni(hallottam vhol) na csáó :)

2011. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem függ össze a test növekedésével a farok növekedése. biztos, hogy fog neki még nőni, de ha most ekkora neki akkor a végső mérete is épphogy csak elfogja érni az átlagost szerintem.
2011. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Á,ez nem biztos,nekem több kisnövésű unokatesóm,meg haverom is volt és 90%-ban amig nagyon alacsonyak voltak kicsi volt nekik a farkuk,egyiknek 5 cm volt állva és ő 13,5 évesen nőtt majdnem 15 cm-t és 5 cm-t meg nőtt neki a farok méret (honnan tudom kétségbeesésében írogatta folyton évek óta,olvastuk és tök jót röhögtünk rajta együtt)akkor és utána még pár cm-t és olyan 15-16 évesen elkezdtek nyúlni a többi is és simán megnőtt nekik.Attól hogy most alacsony attól akár tök magas is lehet később,ez sem döntő,mert van aki csak 18 évesen nyúl meg,addig igen kicsi,és van akinek középiskolás korában nő csak meg a farka.

13 éves kor még igen fiatal,valaki még igen fejlettlen ennyi idősen,ez nem jelenti azt hogy az is marad,simán van aki lekörözi pár év alatt a többieket minden téren.

2011. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A test és a farok növekedését úgy értettem,hogy középiskolás korban úgyebár már a felnőttkori magasságot kezdi elérni,vagy el is éri az ember,ekkortájt nő magasságra is jelentősen és szintén ennyi idős korban már a farok méret is kezdi a végső méretet elérni.Azért simán meg lehet figyelni hogy amikor van jelentősebb növekedés akár gyerekkorban is és elkezd fejlődgetni akkor mindig nő a pénisz is egy kicsit,hisz 13 évesen elkezd sok fiú nyúlni,szőrősődni és nő a péniszük is,nagyobbak magasságra,fejlettebbek,nagyobb a péniszük mint 1-2 éve.
2011. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!