Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? Belemenjek vagy...

Körülmetélés? Belemenjek vagy sem? Mit javasoltok? Tapasztalatok e téren?

Figyelt kérdés

Normál állapotban a péniszemen hátra tudom húzni a fitymámat így higéniailag nincs vele probléma, de merev állapotban már nem mert feszül. Voltam a problémámmal Urológusnál, a Doki a részletes körülmetélést javasolta. Nagyon félek a műtéttől, de lassan kezdtem megbarátkozni az ötlettel, hogy mielőtt elkezdek rendszeres nemi életet élni jó lenne tisztázni ezt a dolgot.

19/F


2011. aug. 7. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
részleges?
2011. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, vagyis nem teljesen csak részlegesen távolítaná el a fitymámat. Mert ha teljesen körülmetél akkor nagy az esélye annak hogy a makkom kiszárad!
2011. aug. 7. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Ne fogadd el a doki javaslatát. Kérdezz meg más dokikat is, szerintem felesleges műtétre akar rávenni, mert többféle módszer is létezik. Csupán egy kicsi, merőleges bemetszést kellene ejteni azon a fitymán máris könnyen mozogna előre hátra, én így hallottam.

Az a zsidó mintájú műtét, ami szóbakerült, csökkentheti az élvezetedet, ezt inkább el kéne kerülni.

2011. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
További tervek közt ez is szerepelt, hogy megkérdezek több orvost is. De jobban inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének. Amúgy köszi a válaszod!
2011. aug. 7. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Sok választásod nincs, így valóban nem tudsz komolyabb kapcsolatot kialakítani. A körülmetélésnek sok topicja van, de kár ezen sokat töprengeni. Hidd el, az urológusok annyi péniszt látnak nap mint nap, hogy elég nagy biztonsággal meg tudják állapítani szükséges-e a műtét vagy sem. Nemigazán érdekeltek benne, szakmailag sem egy nagy kihívás, nem fogják javasolni ha van más megoldás is. Lehet kenegetni, olajozni hónapokig, a vége valószínűleg úgyis műtét lesz, ha tényleg szűk. Nekem nem hiányzik hogy annyira érzékeny legyen, és a "bűzmirigyek" sem. Nekem sokkal tisztább, szárazabb érzés - ahogy a költő is megírta az egyik reklámban - igaz az egy tampon vagy tisztasági betétről szól.
2011. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

A fitymaszűkületet csak körülmetéléssel lehet megoldani. Nem kell tőle tartani, sok százmillióan vannak körülmetéltek a világon és normális, teljes szexuális életet élnek.

Ne halogasd, ess túl rajta mielőbb!

Bátorság!

2011. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

így van, részlegest kérjél, vagy z plasztikát

a teljes körülmetélés nem ajánlott

berepedezhet, kiszáradhat, stb

2011. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
ma 09:36 - szimplán hazugság amit írsz
2011. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
de most tényleg a pasimnak mindig fáj ott ha megfogom meg hasonló. akkor akinek leveszik róla a bőrt az milyen kínokat élhet át? elb*sza vele az egész életét. nem?
2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Látom rendesen összezavarnak a válaszok.


A részleges körülmetélésbe akkor menj bele, ha TE ÉRZED AZT, hogy az indokolt lenne, és monjuk valami más megoldás már nem segíthet. Akkor is fixáld le az orvosoddal azt, hogy mennyit szedjen le rólad. Az orvosok ugyanis alapból minimum egy kicsivel mindig többet szednek le, mint ameddig a szűkület tart.

De ha igazán tisztán akarsz látni, nézd meg inkább az alább belinkelt topik tartalmát, ott találsz segítséget, akit meg is kérdezhetsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

Ha neked nem mindegy, akkor nézd meg, és csak magadra hallgass, ne másra! Ész nélkül meg ne menny bele semmibe "hűbelebalázs" módra!

2011. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!