Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaféj el kell szakadjon?

A fitymaféj el kell szakadjon?

Figyelt kérdés
egy haverom mondta hogy elszakitotta maganak mert azt ugy kell en erre azt mondtam hogy dehogy.Megkerdezte a biosz tanarnot es a tanarno azt mondta hogy elso szeretkezeskor kell elszakadjon.en ezt eddig teljesen maskepp tudtam mi az igazsag
2011. szept. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanárotok adja vissza a diplomáját. Látott már életében igazi péniszt?
2011. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom!

A fitymaféknek nem kell elszakadnia, rég rossz, ha elszakad. A szűzhártya szokott elszakadni az első együttlétkor, de ez sem törvényszerű. Nem való még Neked a szex, az az egy biztos. A haverodnak sem.

2011. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem értette félre, és hitte, hogy a szűzhártyáról kérdeztek?
2011. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amikor megkerdezte akkor en nem voltam ott

amugy eddig en is ugy tudtam hogy nem kell elszakadjon

2011. szept. 27. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

jézus mária!

a biológia tanárnő MOST adja vissza a diplomáját


NEM kell hogy elszakadjon

2011. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid és feszül, akkor el kell, hogy vágják, mert különben egy szaxuális aktus alatt képes elszakadni, ami sokszor megoldja a problémát egyből, de nagyon vérzik és fáj is, nem kellemes. Ezért érdemes átvágni, ha rövid és feszül. De csak akkor, amúgy funkciója van, sok ideg is van rajta...
2011. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!