Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik barátom azt mondta,...

Egyik barátom azt mondta, hogy a fék el kell szakadjon, ez igaz?

Figyelt kérdés
Arra gondol, ami a fitymát tartja. S neki mar elvan.. én kb.5x szexeltem és még nincs,de sztem nem kell elszakadjon... vagy igen?
2010. márc. 28. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én lány vagyok, de ha a fitymafék elszakadna, azt hiszem leüvöltenéd a csillagokat az égről. :) Szerintem arra gondolt a haverod, hogy a fitymának teljesen le kell jönnie a makkodról. Az sem lehet lányálom, de az viszont szükséges. Oké így?
2010. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakad el, ha túl rövid, olyankor ambuláns ellátással bemetszik, és hegmentesen gyógyul.


ha elszakad, az nem szerencsés!

2010. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehetséges.. de tutira azt mondta:)
2010. márc. 28. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elszakadnia, ez hülyeség! Ha elszakad akkor meg begyógyul. De semmi esetre sem muszáj elszakadnia!
2010. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg pasi vagyok, ment a zöld kéz az előttem válaszoló csajosnak:)
2010. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megelőztek.Első válaszolónak ment:D
2010. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell ám mindent elhinni.Akinek rendben működik ,annak nem szakad el.Rövid fék esetén műteni szokták és meghosszabbítják,hogy ne szakadjon és nézzen ki ocsmányul.Szerintem csak ugrat,hogy így kell elveszíteni a szüzességed.Ha neki elszakadt,csak sajnálni tudom.A fájdalmát és a butaságát.
2010. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj csak az önkielégítésre... Ott sem szakadt el semmi, szóval a szexnél sem fog... A srác vagy saját tapasztalatból mondja, vagy csak át akart ejteni. :P
2010. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!