Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre van otthoni...

Fitymaszűkületre van otthoni kezelés?

Figyelt kérdés

Lehet e otthoni kezelést alkalmazni fitymaszűkület esetén?Nézegettem neten de legtöbb oldal sebészeti beavatkozást javasol.

Én nem akarok orvoshoz menni ezzel,mert cinknek találom.

Egyik fórumon olvastam,hogy tágítani lehet,de nem írtak bővebben a dologról.

f/18


2011. okt. 13. 10:02
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Utolsó válaszoló és neked mi is volt pontosan a problémád? Vagy mit értsünk az alatt, hogy "így k*rogatod a nőket"? Egyébként neked kérdező végül Megoldódott? :)
2016. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Plotargergely válasza:

az (egészséges) bőr növekedéssel reagál arra ha ki van feszítve.


Első szabály: ne légy magaddal durva, ne okozz magadnak fájdalmat, sebeket. Húzd előre két kézzel fogva a fitymát (szóval nem hátra, ez a te esetedben sokkal biztonságosabb), ameddig engedi fájdalom nélkül. Ugyanekkor húzd széjjel is, vagyis próbáld tágítani a szűk nyílást (koncentrálva arra a részre ahol szűk). Hasonlatokkal élve: csinálunk egy kis ormányt, aztán megpróbálunk belekukucskálni :)


Tartsd így pár percig, de a lényeg, ismétlem, hogy ne fájjon. Legyen annyira feszes, amennyire lehet, de ne légy durva semmiképp se. Ismételgesd és csináld legalább napi rendszerességgel.

2017. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Plotargergely válasza:
Ja és ajánlani tudom hogy ha kádban fürdesz vagy szoktál kádban fürdeni akkor ott biztonságosabban is csinálhatod mert a bőr olyankor fellazul
2017. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mi történt veled?Rendbe jöttél azóta?
2018. nov. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Johnny12 válasza:

A fitymaszűkületre rendszerint a dokik csakis a műtétet javasolják, miközben a bőr természetesen képes kinyúlni. A mellplasztikánál használják is a bőrnyújtást, hogy a jóval nagyobb implantátum beférjen.


Mondhatja valaki, hogy ott nem beteg a bőr. De a fitymaszűkületnél sem beteg a bőr, csak kialakul benne egy szorítógyűrű.


Tehát nyújtani kell.


Honnan tudom?


A fiamnak a nyújtás segített. Kb. 3 éve elénk állt, hogy gondban van, mert nem csúszik hátra a fitymája.


Már volt időpontunk az egyik plasztikai sebészhez, hogy megcsinálja a körülmetélést.


Aztán rátaláltam egy ausztrál oldalra, ahol egy úgynevezett Gyengéd fitymanyújtó szettet kínáltak. Kicsit utánaolvastam és kiderült, hogy az ausztrál kormány által finanszírozott kutatás eredménye. Ez az egyetlen olyan fitymanyújtó eszköz, ami orvostechnikai eszköz besorolást kapott. Van CE minősítése is.


Megrendeltük. A fiam két hétig használta. Azóta semmi gond. Mi még Ausztráliából rendeltük anno. Azóta itthon is kapható.


Ha rákeresel a "fitymaszűkület otthoni kezelése" kifejezésre, akkor a 2. helyen jön ki...azt hiszem.

2019. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell félned az Urològustòl,- csak segit rajtad! Nem szabad ezt hagynod, mert tönkre teheti a nemi életedet!
2023. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!