Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gennyes váladék a péniszből,...

Gennyes váladék a péniszből, viszketés. Minek a jele?

Figyelt kérdés

A párom mondta, hogy amikor 10-11 éves lehetett volt neki olyan, hogy gennyes váladék folyt a péniszéből, viszketett és ha jól emlékszik pisilés közben csípett. Mondta, hogy ez később még egyszer megismetlődött. Mesélte hogy ezekben az időkben a lányokkal kezdték felfedezni egymás testét, mesélt érdekes dolgokat, hogy pl. egy csajjal és 3 haverjával kiránduláson olyat "játszottak" hogy a lány bent volt a szobában és mindig a fiúk váltogatták egymást, egy bement, megujjazta a csajt, kijött és bement egy másik. Voltak még hasonló történetek de nem írom most le azokat is.

Azt mondta, hogy szerinte csak azért lehetett ez, mert nem mosta rendesen a péniszét, de mivel elmúlt magától nem ment el vele orvoshoz. Én azért jobb félni, mint megijedni alapon utánanéztem, hogy van-e olyan nemi betegség aminek ezek a tünetei, és találtam párat, pl. a trippert/kankót. Említettem neki, de eléggé megsértődött, hogy azt feltételezem róla, hogy ő nemi beteg. Eddig gumival védekeztünk, anélkül még nem próbáltuk, de mondtam neki hogy én így nem is merném, mert nem szeretnék elkapni semmit. Más lánnyal nem feküdt le csak velem, másokkal csak pettingeltek. Szerintetek azért lehetett ez a "betegsége", mert nem mosta rendesen, vagy elkaphatott valamit?


2012. jan. 14. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nekem is volt ilyen 2-3 napig és elmúlt magától. Hogy mitől lehetett, azt nem tudom.
2012. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most hány éves?


menjen el, vizsgáltassa ki magát különben

2012. jan. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

10-11 évesen egymás után ujjazták a csajokat...jézus úristen...

A gonorrhea vszínű nem múlt volna csak így el, és tudtommal viszketéssel sem jár, de én biztosisten nem feküdnék össze vele gumi nélkül addig, míg el nem megy szűrésre.

2012. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most 19 éves. Én is meglepődtem, mikor mondta, hogy miket csináltak már 9 évesen is...

Régebben mesélte, hogy szintén általános iskolában egy olyan lánynál volt akiknél nagy kupi volt a házukban, sz*aros bugyik voltak szétdobálva és ezzel is ugyan ilyen dolgokat csináltak, amit már leírtam.

Már a feltételezéstől is eléggé megsértődött, hogy azt hiszem neki bármilyen nemi betegsége is van, de én csak akkor lennék nyugodt, ha kivizsgáltatná magát. Az a baj, hogy már nem mereném megemlíteni neki a kivizsgálást, nehogy még jobban megsértődjön. Szerintetek hogy vehetném rá hogy elmenjen szűrésre?

Nem csak azért, mert gumi nélkül akarjuk csinálni, de olyat is olvastam pl. a tripperről, hogy ha szembe kerül a váladék akkor vakságot okozhat...és én nem szeretnék semmit elkapni.

2012. jan. 15. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ha megsértődik, akkor annyira sem érdemes, hogy lefeküdj vele.

Már bocs, de ha olyan k.vára biztos lenne benne, hogy neki semmi baja nincs, akkor elmenne szűrésre. De szerintem csak fél attól, hogy kiderül vmi, ezért inkább ezzel tereli a dolgot, hogy letámad, hogy te vagy a szemét, amiért ezt mered feltételezni.


Ha engem a párom megkérne, hogy menjek el mondjuk HIV szűrésre, mert fél tőle, akkor minden gond nélkül megtenném, mert tudom, hogy nincs félnivalóm.


Ha annyit nem képes az egészségedért megtenni, hogy elmegy STD szűrésre, akkor hagyd a p.csába. Mármint a srácot.

2012. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy azért fél elmenni, mert még sose volt ilyen szűrésen?
2012. jan. 15. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha fél? Felnőtt férfi ember basszus. Ha ennyire sem képes az egészséged érdekében, akkor mégis mit vársz tőle, most komolyan?

Ha annyira sem képes, hogy elmenjen egy ilyen tesztre (ami mondjuk vérvétel, meg max körbetörlik kicsit a farkát), akkor ennél nagyobb dolgokban hogy akarsz rá számítani?

2012. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Megkérem hogy menjen el, ha nem megy el akkor inkább megmondom hogy felejtsen el. Amúgy teljesen biztos benne hogy nincs semmi baja, mert szerinte nem szexeltek így nem kaphatta el..nem érti hogy elég ha a csaj váladéka rákerült a péniszére vagy valami hasonló.
2012. jan. 15. 15:40
 9/10 anonim válasza:
túl vagytok már a 2. nagy beszélgetésen? írd már le hogy mi volt, hogy reagált, kíváncsi vagyok, most olvastam a kérdést.
2012. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta. Kiderült, hogy mikor volt ez a gennyes váladék a péniszéből még nem csinált lányokkal semmit, az csak utána következett. Azt mondta, azóta nem volt semmilyen tünete, biztos benne hogy nincs semmi baja, ha kicsit is kételkedne már rég elment volna orvoshoz. Végül is ha több mint 3 év alatt nem kaptam el semmit, akkor lehet igazat mond.. minden esetre ha arra kerülne a sor, hogy gumi nélkül szexeljünk akkor elmenne.
2012. jan. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!