Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Más fórumokon olvasottak alapján, és azt gyanítom, hogy fitymaszűkületem van. Illetve nem pontosan, csak annak egy másik vállfaja. Az a bajom, hogy izgalmi állapotban ráfeszül a makkra a fityma. Csak félig megy hátra. Onnantól, ha már mondjuk erővel szeretném hátrahúzni, akkor már nagyon fáj. Nyugalmi állapotban minden rendben van vele. Voltam már urulógusnál és sebésznél is. Mind a ketten azt mondták, hogy ez nem szűkület megesik az ilyen. Azt is megemlítettem, hogy merev állapotban van nekem bajom és nem nyugalmiban. De mind a kettő elküldött a retekbe. Meglehet, hogy azt mondták, hogy nincsen vele semmi baj, de akkor is olyan mintha egy golflabdát próbálnék átpasszírozni egy kertislaggon. :'(


Ja és még valami. Van itt olyan akiknek hasonló problémája volt, de a használat során aztán hátrament a a bőr? Mert az apámnak is ilyen volt de neki aztán helyre jött a dolog még anyámmal.

Köszi a válaszokat.



2012. júl. 9. 09:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyibe kerül egy ilyen műtét? Vagy ez attól függ, hogy magánorvos vagy sztk?
2012. júl. 9. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Minel hamarabb mutesd meg nem faj es nem is nehez mutet nekem is ez volt a problema de meg egyeb is ugyhogy nekem 2 mutetem is volt . Amugy hany eves vagy?
2012. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem TB támogatja mint minden korházi kezelést már ha van TB-d.
2012. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!