Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Mennyibe...

Fitymaszűkületem van. Mennyibe kerül a műtét?

Figyelt kérdés

Szeretném otthon titokban tartani, arra vagyok kíváncsi, hogy mennyibe kerül és, hogy be kell-e utána feküdni ?


15F


2010. jún. 19. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A TB fizeti, és egy napot tuti bent kell maradnod. Hidd el, jobb az a fájdalomcsillapító, amit ott kapsz, mitn amit a patikákban, és kelleni fog (tapasztalat). Egyszerűbb, ha elmondod a családodnak, ez nem gáz.
2010. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
barátomnak is van! de ő már volt SZTKban, és a doki be is metszette neki, de ugyanolyan rossz szegénynek:S Szóval mostmár majd kórházba fog menni vele. Mert énis mondtam neki hogy ez így nem állapot 20évesen.
2010. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
86%
én egy kis magánklinikán csináltattam 2001-ben.akkor 30ezer volt.azóta kicsit több lehet.és nem kell bent maradni ezek úgynevezett járóműtétek úgy hogy utána szinte azonnal távozhatsz.nekem varratszedésre se kellett visszamenni mert magától bomlott a varrat.de én is azt mondom ne titkold el a szüleid sokat tudnak segíteni.
2010. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is TB támogatott helyen csináltattam de nem kellett benn maradnom egész nap. 11-kor bementem, dálután 3-kor már mentem is haza.
2010. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

18 alatt a szüleidre szükség lesz mindenképpen. De arra vigyázz, hogy nehogy körülmetélés legyen, mert a dokik sokszor hajlamosak rá, hogy azt ajánlják, viszont azzal sokat kockáztatsz, egy teljes körülmetéléssel, nekem azt csinálták és nagyon ronda lett és kb használhatatlan. Sztem 5esetből 1szer para van, ahogy én látom a statisztikát :(


Kérdezz rá, hogy lehet a legtöbb előbőrt megtartani!

Létezik bemetszés, meg z-plasztika is, ha jól csinálják és nem makacs a szűkület, akkor talán az is mehet, krémmel már nyújtottad pl?

A részleges metélés lehet a legdurvább, ami kellhet, a teljes körülmetélés utólag már nem helyrehozható, később már sajnos nem gondolhatod meg magad, ezért ne menj bele, ha rám hallgatsz

2010. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ! Még nem próbáltam krémmel nyújtani. Hogyan nyújtsam vele ? Kösz, hogy figyelmeztetsz a körül metéléssel járó veszélyre, tuti nem fogom engedni.
2010. jún. 21. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, húzogatod, ahogy azt kell... csak krémmel... a lényeg, hogy teljesen lejöjjön és vissza, akadás nélkül
2010. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm !
2010. jún. 22. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan mondom mit szégyelsz ezen?? Ne tarts titokba annál rosszabb nem Fogod tudni titokba tartani! Szólj apukádnak vagy anyukádnak,hogy figyu van egy kis gond tuti megértik..Elmész urulógushoz és megmondja mi a teendő..Én is sokáig halogattam,de má megbántam mert nem vmi nagy cucc..mütét alatt semmit nem érzel..utánna fáj egy picit kapsz egy fájdalom csillapitot..nekem az az 1 elég volt! Figyelj amiket most mondok: Ha lehet részlegeset kérj hogy maradjon egy pici játéka:) Lányoknak tetszeni fog hidd el:) A Mütét után elég cudarul fog kinézni kék lila foltok,megduzzad,de ne rémülj meg..1Hét alatt eltünik minden ..én személy szerint kiszedtem a varratokat mert már zavart..de csak 10 nap után! Ha ez kiszedésnek minősül,hogy meghuztam is kijött:) Első feladatod hogy Szólj a Szüleidnek Mindenképp! Utánna alakul minden! Remélem tudtam segítteni!
2010. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!