Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges-e, hogy a fitymafék...

Lehetséges-e, hogy a fitymafék rövidség fityma szűkülethez hasonló tünetet képez, vagy ez fityma szűkület?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, tudom, hogy millió ilyen kérdés van, és a lényeg, hogy menjek el orvoshoz, és higgyétek el, el is fogok, de ebben is kérnék tanácsot, hova, kihez?

No akkor a kérdés lényege: Teljesen átlagos péniszemen a fitymafék meggyőződésem szerint messze túl rövid. Erekció esetén épp hogy lecsúszik a makkról, vissza már csak kínnal megy a bőr. E mellett, amíg a makkon van, a fityma nem nagyon, de szorosan tapad, lehúzva pedig vastag és szűk gyűrűt képez a makk alatt,enyhén meg szorítva a testet. Ez vajon csak annak eredménye, hogy a fék rövid, vagy még a fityma is szűk? Mivel nehezen csúszik le a bőr, nem is szoktam erőltetni, így elég érzékeny alatta. Okozhat ez fájdalmat petting közben? (olvastam, hogy az óvszer -mivel alatta nem húzódik a bőr- ezt megoldja)

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is, kíváncsi vagyok a problémára, és annak megoldására is!

21/F



2012. júl. 16. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonló gondokkal küzködök, a lézeres fitymafék műtét állítólag szinte fájdalommentes, gyors és a gyógyulás sem tart hetekig. Egyenlőre még nem találtam olyan helyet, ahol jól megcsinálják. Ha nem áll a szerszám, akkor gond nélkül hátra tudod húzni a fitymád, és ki is simul a makkod mögött? Ha áll és hátra tudod húzni úgy, hogy nem élsz át fájdalmat, akkor óvszerrel lehet csinálni, bár ez eléggé egyénfüggő, én pl óvszerben gond nélkül tudom csinálni, de óvszer nélkül elég nehezen, de inkább sehogy, illetve sok síkosítóval tudom úgy is, de akkor már inkább óvszer.
2012. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Lankadt állapotban nem gond a hátrahúzás, erekció esetén azonban fájdalommal is jár egy idő után. A lézeres műtétet én is hallottam, ami aggaszt, hogy ott eltávolítják az egészet, pedig az egy nagyon érzékeny rész. Az óvszeres kényszer megoldás nem rossz, de sok helyzetben semmit nem ér.
2012. júl. 18. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Fitymafék műtétnél nem eltávolítják hanem csak átvágják, és kész!
2012. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha a féked csak előrebiccentené a makkodat, akkor azt mdanám, h. ez csak rövid fitymafék, de mivel írod, hogy van ott lehúzott fitymánál némi gyűrűsödés is, az nagy vszséggel fitymaszűkület. Na most a fitymaszűkület és a rövid fitymafék -- ha mind2 fennáll, megfigyeléseim és vizsgálataim alapján -- le7 összefüggő és egymástól különálló is. Ez alatt azt értem, hogy le7, hogy a rövid fék -- a fitymába olvadás után, mivel az több ágra oszlik -- a gyűrűben folytatódik. Ebben az esetben a fék átvágása (emellett esetleg pluszban némi fitymabemetszés) megold6ja magát a fitymaszűkületet is. Ha vixont különálló, akkor a két dolgot egymástól külön kell majd kezelni, ebben az esetben külön a féket és külön a fitymát is be kell metszeni, ha indokolt.


˙

Azt javaslom, tanulmányozd az erről szóló publikációimat, és ha van kérdésed, >>priviben neked is állok a szíves rendelkezésedre! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Üdv: EE

2012. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fitymafék lefejtése saját kézzel.

A fitymát lehúzod, majd a bal kéz mutató és középső ujja közé veszed a fitymaféket, és a makkot, a másik oldalon, a hüvelyk ujjal megtámasztod. Így a makkot a három ujjad tartja. A jobb kezed hüvelyk ujjával a fitymaféket, a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek végén, a fityma teljesen hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik.

Részleges eredményeidet is írd meg. A sikeres eredményedet tedd közzé, hogy más is alkalmazhassa ezt az egyszerű módszert.

2018. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!