Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Budapesten hol csinálnak...

Budapesten hol csinálnak lézeres fitymafék átvágást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos sok utánajárás után rájöttem, hogy biztosan rövid a fitymafékem, szex közben is zavar ez, olvastam sokféle módszerről, mindenképpen lézeres műtétet szeretnék. Én két magánklinikát találtam (ars-medica, potenciaklinika), de félek, hogy kifizethetetlen összeget fognak kérni. Esetleg TB-re csinálnak ilyet valahol? Vagy ezen magánklinikák áráról tud valaki valamit? Vagy ha van más ötlet azt is szívesen veszem. Válaszotokat előre is nagyon köszönöm! 21/f
2012. júl. 17. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

"Vagy ezen magánklinikák áráról tud valaki valamit?"


A klinikak tudnak az araikrol! ;)

2012. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a "remek" választ, erre én is rájöttem, de az ilyen klinikáknál a vizsgálat maga is pénz, szóval szeretném átlátni a helyzetet. Okoskodni mindenki tud, okosat mondani azonban annál kevesebben.
2012. júl. 17. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Boldogtalanja, miert nem telefonalsz be egy ilyen klinikahoz?! Ok majd tajekoztatnak minden szukseges vizsgalatrol es araikrol, ennyire nehez?!
2012. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb remek és kedves választ, 2 magánklinikát ismerek, ha írtok többet ahol dolgoznak lézerrel, azt megköszönöm. Végülis ez a kérdés lényege :)
2012. júl. 22. 21:21
 5/8 anonim válasza:
Egyik ismerősöm megfogta szárazon lejjebb húzta majd mikor már a végénél volt rárántott és elszakadt. Mondjuk majd be szart a fájdalomtól de ha valaki ilyen barom. Ja és utána nem hagyta összegyógyulni (húzgálta mindig) és a két vég lerohadt magától.
2012. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább a műtétet választottam, végül egész emberi áron megcsinálják lézerrel.
2012. júl. 31. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol és mennyiért?
2012. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hello, megkérdezhetem, hogy és mennyiért műtöttek?

én ilyen 50.000-ket hallottam.

2012. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!