Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtét után...

Fitymaszűkületi műtét után visszahúzható a bőr?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem volt és műtöttek.Minden esetben teljesen körülmetéltek vagy nem?Ha nem akkor a fityma lehúzható, és elfedi a makkot?
2012. szept. 16. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha körülmetélnek akkor nincs mit vissza húzni...
2012. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De ez a műtét nem csak teljes körülmetéléssel működik nem?Szóval lehetséges az, hogy csak azt a részt ahol feszült megvágták?
2012. szept. 16. 19:51
 3/26 anonim ***** válasza:

a szűkület mértékétől függ, hogy elegendő-e a részleges körülmetélés. Ha igen, akkor marad fitymád, ami természetesen hátrahúzható lesz, de a makkot nem fogja teljesen fedni.

Egyébként zavaros a kérdésed, mert ha már műtöttek akkor tudnod kéne mi a helyzet!

2012. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen most, de még össze van kötve ott fent.Még egy hete sincs szóval nem látott azóta doki.nekem meg most jutott eszembe, hogy remélem úgy műtött hogy majd elfedi a makkot.
2012. szept. 16. 20:01
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap előtt volt, fitymaszűkület miatt, nekem elég súlyos volt, mennie kellett az egésznek. Ha fitymaszűkületed volt, majdnem biztos hogy körülmetéltek, de így információ nélkül nem tudok sokat mondani :D. Én műtét előtt órákat töltöttem oldalak tanulmányozásával.


16/F

2012. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A te papírodra mit írtak?Ha nem túl személyes.
2012. szept. 16. 20:18
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem beszélte meg veled a műtétet végző orvos előtte, hogy mire számíthatsz?

Ez egy nagy hiba részéről!

2012. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát igen!!Én meg nem tudtam, h ennek több fajtája van.És így nem tudom h majd elfedi vagy nem.mert ha szabadon van elég érzékeny az ember makkja:S
2012. szept. 16. 20:24
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyjából hozzá is szokott :D.


Fitymatúltengést írtak, nem tudom mi az pontosan, de orvos megnézte, mondta hogy ez nagyon súlyos, nyisszantani kell.


Hát a szűkületed milyen volt? mennyire tudtad lehúzni a fitymát? Erekció közben?

2012. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kezdetben nagyon érzékeny lesz, de "alkalmazkodni fog" ahhoz, hogy nincs a fityma védelmében, és megedződik.

Gondolom teljes körülmetélés lehetett, mert ha részleges, csak említette volna a doki.

2012. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!