Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha így borotváltam az...

Baj ha így borotváltam az intim helyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este borotváltam. Először levágtam a nagyobb részt majd csak simán leborotváltam. Lehet valami következménye?14/f
2009. aug. 1. 11:49
 1/8 anonim válasza:
Az égvilágon semmi, így kell. Max egészségesebb így, mint pl a bozont. Nyár van, meléeg, így kell!
2009. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi rossz következménye nem lesz.Max jobban szellőzik ebben a nagy melegben.
2009. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat
2009. aug. 1. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Hordj boxert, fecskénék nagyon bepálik. ne aggódj, ha egy két napig viszketni fog, tehetsz rá hintőport, csak ne vakard, mert bepirosaodhat, kipattoghat. Borotvánál mindig lekell nyírni a nagyját különben eltömődik az eszköz. És használj jó minőségűt!
2009. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
semmi bajod nem lesz mx nemfog hőgutát kapni a gyíkod
2009. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Lehet valami következménye?"


- kinő újra, közben viszket, szúr

- megerősödik a szőrzet

- szőrtüszőgyulladás

- benőtt szőr

2009. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyébként fiúknak nem kell borotválni ... nem jó az ... egyébként semmivel sem egészségesebb csak mosni kell de esztétikai szempontból kinek mi tetszik...
2009. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aha, aztán ha majd egyszer beszippantják a golyódat, meg nyalogatják a zacsidat, akkor majd revidiálod ezt a kijentésedet
2009. aug. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!