Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mit jelent ha egyik haverom...

Az mit jelent ha egyik haveromnak a fő témája felém az hogy mikor borotváltam és mikor vertem? Meg ha frissen borotvál kéri h mutassam meg.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
nem tiszta agyilag a haverod, már bocsi... :S
2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem normális,lehet meleg,normális ember nem mutogatja eleve.De mért kell borotválni,nem tudom ez milyen divat,semmi férfias nincs benne,nyírnátok inkább akkor már fazonra.A haveroddal vigyázz,lehet meleg,legközelbb azt kéri,hogy meztelenül ácsorogj előtte.Ha te meg még meg is mutatod,akkor nálad sem stimmt valami.De nem normális aki a másik,egynemű cerkájára kíváncsi folyton.
2010. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Minek és főleg kinek a kedvéért kell borotválni ???
2010. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
saját.
2010. okt. 14. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Mire jó?

2010. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Addig inkább nem mondanék semmit a haverod viselkedéséről, amíg el nem árultad hány évesek vagytok, ill. hogy ez az egész hogyan kezdődött, milyen szitu(k)ban, hogy jött ez elő ez az egész? Sportoltok? Tesiöltöző? Suli? ...stb. (Még az is le7, hogy természetes dologról állítunk olyasvmit, ami nem biztos, hogy az, aminek látszik... o.O)


Üdv: EE

2010. okt. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok homofób hülyére nem kell hallgatni!

Egyáltalán nem biztos hogy meleg, serdülőkorban ez még nem determinál semmit, még ha netán egymásnak kiveritek az sem jelent semmit az ég világon. Egyébként meg az is lehet, hogy szimplán kiváncsi.

Magadnak kell eldöntened megengeded neki hogy megnézze, megfogja (tapintás) vagy nem. Ettől még sem te, sem ő nem lesz homokos.

2010. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Hát ne haragudj de egymás előtt vagy egymásnak kiverni,megfogni a másikét már túl megy rég az egészséges kiváncsiság határán,ez már rég nem normális.

És éppenséggel az sem normális dolog,hogy állandóan kéri hogy mutassa meg,az még elmegy ha ilyen 13-16 évesről van szó,talán hogy megkéri egyszer hagy nézze meg mert esetleg kíváncsi mekkora vana másiknak,de az hogy állandóan a másiké érdekli és nem a csajok az már nem normális.

A csupasz tök meg oké hogy divat,de éppenséggel nem épp férfias,de ahogy itt olvasom agyilag elég messze van a haver is attól hogy akár nagy kamasz jelzőt használjon rá az ember.

Érdekes módón mi egymás tökét sem nézegetni,sem fogdosni nem akartuk és nem is fogalalkoztunk azzal,itt már nagyon elcsúszanak a maiak,pedig én is 25 vagyok,szóval nem volt az olyan rég,a tesóm meg 18 és náluk sem volt soha ilyen.Egy csomó ennyi idős ismerősőm van és nem debilek.

A szitut azért tudnunk kellene hogyan jön elő a téma.

2010. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Mi nálatok ez a csupaszitási fas.ság?Fiú vagy lány vagy?,mert a lányok szednek le mindent?

A dolgok a haverod felől hogyan és mikor jönnek elő?

Mennyi idősek vagytok,mióta ismered?Mikortól vannak ezek a dolgai?



De a közös kiverés,tapogatás,állandó mutogatás az nem normális.Az normál kíváncsiság max. egyszer (ha nem jártok együtt úsziba,ahol közös az öltöző,)akkor me akarja nézni,de már ez is elég fúrcsa nekem.

2010. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

maximum szerintetek

de ettől még senki nem lesz b*zi

nekem tökmindegy hogy ezt elfogadjátok-e vagy sem, akkor is így van

tessék talán kicsit tájékozódni, szakkönyveket olvasni

2010. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!