Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak hogy ha nekem...

Mit csináljak hogy ha nekem nincs makkom? Kiskoromban nem csinálták meg szerintem azt amit kellett volna minden fiúval és kérlek ne nevessetek. Folytatás lent,16 F.

Figyelt kérdés
Szóval már 16 éves vagyok,nincsenek problémáim más téren,áll is a kuki meg maszturbálni is szoktam.De úgy néz ki pont mint a kisgyerekek kukija,(nem méretre),nincs makk a végén,hanem tudjátok hogy néz ki egy gyerekkuki.Mit csináljak? Orvosi beavatkozás szükséges?Lehet rajta segíteni,hogy rendes pénisz legyen ? Fog fájni ? Köszönöm előre is,16.F!

2012. nov. 19. 20:00
 1/8 tetro ***** válasza:
100%
Mi van?
2012. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátra tudod húzni a bőrt rajta fürdésnél?
2012. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mid nincs?
2012. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igy néz ki mint amilyen az első kép : [link]
2012. nov. 19. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első képen a makk a fityma alatt van!
2012. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hátratudod húznia bőrt fájdalom nélkül, állóhelyzetbe is könnyen fájdalom nélkül, akkor semmi baj. Hidd el a legtöbb fiúnak férfinak olyan itt Magyarországon.
2012. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Hali!


˙

Legelőszöris nyugodj meg. Véleményem szerint -- így látatlanban -- neked rendes kifejlett péniszed le7, ami már nem gyerekkuki, amelynek legvégén ucsak van kifejlett makk, amit egy cső- ill. zsákszerű bőrréteg a fityma fed. A kérdésed megfogalmazásilag eléggé ledöbbentett, mert kiábrándítónak tartom azt, hogy egy 16 éves fiú manapság nincs rendesen felvilágosítva, erről azonban nagy vszséggel azok te7nek, akik téged neveltek, nem te, éppen ezért ne légy elkeseredve, és ne hibáztasd magad semmiben, ne is szégyenkezz! :-o


Azt nem tudom, mire akarsz kilyukadni azzal, hogy...

"Kiskoromban nem csinálták meg szerintem azt amit kellett volna minden fiúval"

...mert úgy glom, senki fiúval nem kellett normál esetben semmit sem csinálni, aminek orvosi beavatkozásszaga van. Úgy érzem, egyfelől kevered a rendes pénisz fogalmát (rendben hátrahúz6ó fitymás makkal) a teljesene körülmetélt pénisszel (amin a makk fedetlen), vagyis arra tudok csak gondolni, hogy te még soha nem láttad a makkodat, és amire te gondol6sz, az az le7, hogy nem vittek el az orvoshoz, és nem szedték/tépték fel a fitymádat a makkodról.

Sajna, az még kiábrándítóbb, hogy idén januárban ismét volt szerencsém egy hozzád hasonló, ám akkor 20 éves fiatal sráchoz, aki -- ha veled kapcsolatban jóra gondolok -- hozzád hasonlóan ugyancsak nem látta még a makkját sosem, és már az orvosok is körül akarták metélni teljesen. Érdekes módon csak fel kellett volna legelőszöris szedni a fitymát, mert így -- mégha eleinte nehezen is, de -- lát6óvá vált a makkja, igaz, amikor ezt egy ún. "gombos szonda" nevű pálcikaszerű műszerrel megtettem, sajnos láthatóvá vált a fitymaszűkülete is.


Én csak erre tudok gondolni mindaz alapján, amit te ma itt velünk megoszt6tál, kedves Kérdező, és ha így van, akkor a fitymádat valószínűleg csak orvosi segítséggel le7 majd felszedni ahhoz, hogy a makkod kibújjon a fütyid bőréből! :-o


˙

Mivel írod, hogy szoktál maszturbálni is, és ha jól gondolom, volt már magömlésed is, így ne aggódj azon, hogy nincs makkod, mert akkor mit izgatnál úgy mégis, masztizás közben? :-) Azonban segítségre nagy vszséggel szükséged lesz majd abban, hogy azt a fitymát fel le7sen szedni a makkodról. Ez nem lex egy 1xű dolog így a körülményeidet nem ismervén, éppen ezért arra kérlek, írj egy >>privit, és ha van MSN-ed, akkor vegyük fel egymással a kapcsolatot, és beszélgessünk el erről a dologról, mert én nagyon úgy érzem, hogy még sok hiányosságod van neked, amit tisztázni szükséges lesz vkinek. Rendben?


˙

Ne aggódj, nyugodj meg, Pajtás, és FEL A FEJJEL! ;-D


Üdv: EE

2012. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény előzőt miért pontoztátok le? Jól leírta.
2012. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!