Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja a merevedési...

Mi okozhatja a merevedési zavart? Hogyan segíthetek magamon?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem régen kezdtük el a szexuális életünket. Nem is volt gond, azon kívül, hogy nem bírtam sokáig, de kezdőknél szerintem természetes. Ezután egyre jobb lett. Nem rég volt, hogy picit becsicsentve is szeretkeztünk. Olyan jó még sosem volt, mindketten nagyon élveztük. Másnap is ittunk, utána szeretkeztünk, de időközben abba kellett hagynunk, mert nem állt fel nekem. Megijedtem, másnap újra próbálkoztunk és akkor se volt jó. Rá pár nappal megint próbálkoztunk, nagyon nehezen állt fel és nem is maradt úgy sokáig. Kicsit bepánikoltam. Lehetséges, hogy az a gond, hogy alkohol hatása miatt nem állt fel akkor és azóta stresszelek emiatt? Ezzel próbálom nyugtani magam, de nem tudom elfelejteni, és valahogy a kedvem se jön meg a szexhez. Mit csináljak?
2013. febr. 10. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első kis szesz ivás hatására nagyon felszabadult lettél

Minden nagyon jó is volt.A másodiktól is ezt vártad,de nem úgy indult a dolog,ennek hatására kicsit be is pánikoltál .

Ez a pánik aztán pszihésen továbbra is benned maradt .

Ha már sexre gondolsz,na próbáljuk meg ,ezzel kezdesz már.Most fog e menni,meddig is jutok .Semeddig,ahogy írod is.Még a kedved is elmegy tőle,mert nem akarsz újabb kudarcokat megérni .Félre kell tenni ezeket a gondolatokat. Legyél újból teljesen kezdő .Azzal a tudattal bújjatok egymás mellé,most nem lesz sex .Nem motoszkál benne az,hogy most meg kell felelned,teljesitened kell.Nem tudod megállni hogy ne legyen merevedésed,hogy ne történjen meg az,amit még az elején nem is akartatok.Vissza jön az önbizalmad,mert most annak vagy nagyon hiányában .

2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!