Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El tud törni a pénisz?

El tud törni a pénisz?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam egy olyan férfiról aki azt mondta, hogy eltörött a pénisze. Azt szeretném tudni, hogy ez lehetséges-e.
2008. jún. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem úgy, mint a csont, de el tud. Az izomostok elszakadhatnak, ha a merev péniszt erőszakkal elhajlítják.
2008. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy tudom, hogy el tud törni... Nehéz elhinni meg elképzelni, de így van.
2008. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Izom az nincs benne, de azért sérülhet. Persze nem olyan látványosan törik, mint egy ág...
2008. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Úristen hát az előttem szóló nem valami anatómiai zseni! A pénisz főként izomból áll van benne úgy nevezett barlangos test amelynek izgatás során a fala megtelik vérrel ez váltja ki a merevedést. Olyat még nem hallottam hogy eltörne de ha valaki az egészséges férfi hímvesszőjét erőszakkal elakarja akár hajlítani akár törni hát hajrá.......
2008. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, el tud "törni". Természetesen nem úgy mint a csont, de a véredények megtörhetnek és ez által nem tud a vér visszaáramlani és ez nem csak fájdalmat okoz, mindenképpen orvoshoz kell menni mert magától nem múlik el..

Hogy mikor történhet ilyen "törés"? :DD

Ha valaki szex közben különleges pózokat próbálgat és elesik vagy ráesik valamilten bútorra ami telibetrafálja vagy hirtelen nagy súly (leszakad a függeszkedő partner pl).

Nem tudok olyanról, hogy normál aktus közben előfordult volna, úgyhogy nyugodtan lehet ide oda forogni, meg hajolgatni. Extrém(?) testhelyzetek próbálgatását kell elképzelni. :DDD

2008. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most kezelnek vele, nagyon fáj......
2009. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi extém szex nem volt, sima szeretkezés volt, aztán mégis.
2009. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!