Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Természetes az, ha egy férfina...

Természetes az, ha egy férfinak az egyik melle nagyobb mint a másik?

Figyelt kérdés
És mikor megérinti a mellét akkor fáj is. Mintha egy csomó lenne ott
2009. okt. 2. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A testi asszimmetria bizonyos szintig normális, de a fájdalom nem. Irány az orvos! Lehet, hogy semmi komoly, de ezt nem itt fogjuk megmondani.
2009. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
igazából az a normális, ha egy férfinak nincs melle
2009. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves? kamaszkorban lehet fájdalomérzet a mellben, asszimmetria is ami elmúlik.
2009. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. De ez természetes?
2009. okt. 2. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ilyen, de bátyámnak pl. ilyen idősen égető érzés volt a mellében és meg is volt keményedve a szokásoshoz képest, volt orvosnál, az mondta hogy ez természetes, a kamaszkor velejárója, valakinek erősebb, valaki észre sem veszi. DE FONTOS ha nem múlik, nagyon fáj akkor menj orvoshoz, mert itt látatlanban senk nem tud neked választ adni
2009. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és 11 éves korom óta - az elmúlt fél évben nem - de volt olyan hogy nekem is fájt mert hát nekünk is nő valamilyen szintem nem csak a nőknek.
2009. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!