Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok hízni egy...

Miért nem tudok hízni egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és nem tudom milyen mód lehetne ahhoz, hogy tudnék felszedni pár kilót. Mondjuk úgy 10-et. Most 45 kg vagyok. Az oldalbordám kilátszik. Eszek rendszeresen, sőt van amikor az édességről nem tudok leszállni és sokat eszek,de egyszerűen nem érzem, hogy híznék. Ennek mi lehet az oka? Ötletek?

2013. júl. 28. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendes étkezés mellé fogyassz sok folyadékot. (Legjobban, vizet). Sokat segít az emésztésben, rendezi a gyomrot, a beleket. A sok folyadék nálad kb 1- 1,5 liter /nap. Fokozatosan szokjál hozzá. Érdekességként eleinte írd fel, hogy mennyit ittál. Csodálkozni fogsz, milyen soknak tűnik majd ez a mennyiség. De ha rááll a veséd, szépen kigömbölyödsz majd.
2013. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sok víztől még senki sem hízott egy dekát sem .

Nem is tudom ,hogy lehet ilyet írni,ezt inkább kövéreknek szokták ,hogy érezze a gyomor teltségét .

Lehet,hogy a családod is hasonló alkatuak .Most ebben időszakban ,amikor a kamaszkorban vagy ,minden energiát a szervezeted a növekedésre fordit.Nincs itt olyan plusz,

amiből még súlygyarapodás is létre jönne.Aztán kérdés az is,a szervezeted hogy dolgozza fel a bevitt calóriákat .

A magasságod nem írtad,pedig az is lényeges lett volna .

Ettől még lehetsz nagyon erős,és szívós fiú .

2013. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen magas vagy és milyen az általános testi fejlettséged.

Lehet, hogy nem is kell híznod.

2013. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!