Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egy urológiai vizsgálat?

Milyen egy urológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés

Hamarosan időpontot fogok kérni here vizsgálatra. Még soha nem voltam ilyen vizsgálaton, ezért érdekelne mire számítsak. Szokás bármit is változtatni a fazonon odalent? Fájdalmas egy ilyen vizsgálat?


Leírom a problémám is hátha tudtok valamit előzetesen mondani. A bal herém felém eső oldalán valamiféle plusz dolog van. Tapintásra viszonylag kemény és alakra mint a tészta. Tehát olyasmi mintha erek lennének. Az egész akkora mint maga a here. Kissé nehézkesnek érzem. Utánanéztem az interneten, elvileg here visszér, de azért megnézetem orvossal is.


Szívesen veszek poénos válaszokat is, de szeretnék használható információt is kapni. Üdv!


2013. aug. 30. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
egy ilyen vizsgálat nem fájdalmas, amikor én voltam akkor az orvos megkérdezte mi a panasz majd átküldött a vetkőzőbe ahonnan alsónadrágban kellett visszamenni majd bent az is le és akk megtapintotta a heréket megnézte h nincs-e fitymaszűkületem majd a végén volt prosztata vizsgálat
2013. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És amennyiben én csak annyit kérek tőle hogy a heréket vizsgálja meg? 21 évesen nem hiszem hogy annak baja lenne, se egyéb panaszom nincs, csak a fent leírt dolog.
2013. aug. 31. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd mivel saját döntésből mész oda,meg lehet neki mondani hogy csak here vizsgálatot szeretnél,mást nem és nem szeretnéd ha prosztata vizsgálatot is végezne,amúgy nem sok esetben néznek 21 éveseknél prosztatát.Lehet a dokival egyezkedni.
2013. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De a sima urologia vizsgálat igen fiataloknál általában a herék áttapintását,a pénisz áttapintását és a fityama hátrahúzását,húgycső nyílás megnézését jelenti.
2013. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan, a heréket és a péniszt áttapintja, meg egészen biztosan hátra fogja húzni a bőrt is.
2013. okt. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem ez ténylegesen is herevisszér le7, mert abból, amit leírtál én erre tudok következtetni. Nyilván biztosat csak majd egy vizsgálat fog megállapítani, de ha ez stimmel, akkor készülj fel arra, h. nagy vszséggel egy műtét lex ennek a vége, amikoris ezeket az erecskéket le fogják égetni az ondózsinórodról, amelynek vénájából ezek kinőttek, s amik miatt pang a véred ezekben a véredényekben. Bár nemtom, azóta történt-e vmi veled, lassan másfél hónapos ez a kérdés, amit itt kiírtál... sz'al ha van fejlemény, írd meg, ha kérdésed van, akkor >>privizz bátran! :-)


Üdv: EE

2013. okt. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!