Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális zavar? Kérlek...

Szexuális zavar? Kérlek adjatok tanácsot! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Helló!


Leírnám a kis történetemet, ha nem haragszotok, hogy átlátható legyen az egész

Én egy 18 éves fiú vagyok. Elég régóta kerestem már a páromat és közel fél éve meg is találtam. Ő egy 17 éves lány. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást csak ő egy másik városban kollégista, így hétvégente van időnk egymásra. Szüleinknek bemutattuk egymást, tényleg jól megvagyunk. Tegnap éjjel lettünk volna először együtt. Sajnos csak lettünk volna..

Eleinte még állt, kívántam is a barátnőmet mert szép lány és szeretem és ő is engem. Viszont mikor arra került a sor, egyszerűen lelankadtam. És fogalmam sincs miért. Ha önkielégítést végzek simán akármeddig tudom húzni és kőkemény még akkor is, de most egyszerűen leblokkolt és ötletem sincs, hogy miért. Egyszerűen ilyen még nem fordult elő. A barátnőm szerencsére megértő de engem irtózatos módon zavar. 18 évesen nem lehet ilyen problémám! Kérlek, aki tapasztalt már ilyet vagy ehhez hasonlót és sikerült megoldania a problémát az segítsen! Előre is köszönöm.


2009. dec. 13. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NINCS PROBLÉMÁD
2009. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, nem így akartam. :D Szóval, nincs probléma, valószínűleg csak izgultál, hogy jól sikerüljön, ami teljesen természetes. Ne stresszelj, ne idegeskedj, pláne ne gondolj a mostani incidensre. Tudom, hogy mondani baromi egyszerű, de hidd el, senki sem tökéletes elsőre. 20/L
2009. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam még, hogy egy kis alkohol lehet jobban feloldana. Vagy ez hülyeség?
2009. dec. 13. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Feldobhatja, de csak mértékkel, mert ha sokat iszol, akkor pont az ellenkezője fog bekövetkezni.


Nekem a halk zene és egy pár gyertya segített ellazulni és 2.-ra minden ment rendben. Nekem is e volt az elején, de rájöttem hogy fölösleges stresszelni magam..

2009. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én se full részegségre gondoltam.. de szerintem ezt inkább hanyagolom.

Viszont ez a gyertya, meg zene nem hülyeség. :)

2009. dec. 13. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy idő múlva nem fogsz ezen parázni, nem is gondolnád mennyien vannak így ezzel, vagy nekem pl. a fordítottja, hogy túl gyorsan elmentem. Kis idő és minden menni fog ahogy kell.
2009. dec. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktad még + hogy nem csak az önkielégítés van.

Mondjuk ha nem csinálnád 2-3 napig mielőtt szexelsz akkor nem biztos hogy ez van, mellesleg lestreszeltél ezért történt ez!


Annyira bizonyítani akartál hogy elment onnan az összes vér vhova feljebbre...

Legközelebb ne agyalj ennyit, csak csináld!

Ne tervezz, ne próbáld meg elképzelni hogy csinálod, csak hagyd hogy történjenek úgy a dolgok ahogy történni akarnak..

Gondolj a lányra, és csak rá gondolj, nézd, érintsd érezd, lásd magadból belülről hogy milyen is ő most és akkor nem lesz problémád!

2009. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyszerüen túl izgatott voltál

mindenkivel előfordul

amit tehetsz az annyi, hogy nem foglalkozol velel, nem aggódsz, nem akarod görcsösen, nem vagy teljesítmnénycentrikus, majd jön az magától


ellenben ha görcsölsz, továbbra sem fog sikerülni

reggeli spontán merevedésed van? matyinál is áll (ahogy irtad igen) ergo, nincs szervi bajod

2009. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hali!



Én az előző hozzászólóknak maximálisan igazat adok, mind a diagnózisban, mind a tippeket illetően.


A szervi bajt hagyjuk, egyértelmű számomra, hogy pszichéd szórakozik veled akaratod ellenére.

1.) Le7 tényleg a megszokás hatalma, h. csak 1xűen megszoktad, hogy ott a kezed bármikor. Semmi baj...pihenj néhány napot a masztizással.

2.) Nem tudom, szűz vagy-e még? Általában ott szokott ez problémákat okozni ebben a formában, ahogy leírtad, de ha ennyire bestresszelsz előtte, pettingeljetek egy ideig!

Ne erőltesd a közösülést! Le7 az is baj, hogy nem ismered még eléggé a testét, és félsz, hogy nem tudod, mi az ami jó neki! Kísérletezz!!!



Érdemes lenne a gyertya, halk zene mellé esetleg kellemes illatú párologtató illóolajat, vmint masszázsolajat beszerezni. Előtte romantikus vacsora némi "étcsokoládéval és vörösborral" (!!), amelyek bizton elősegítik a megfelelő libidót.


Feltételezem, hogy a SZOKATLANSÁG, első alkalom izgalma is le7 a Lúdas Matyi itten... :) ezért csak 1 ötlet:


Légy a petting után, ráérzéses alapon, (amikor úgy érzed, felkészültél, és ő is...) te az aktív fél...

Szenvedélyes csókokkal hámozzátok ki egymást ruháitokból, simogatással, majd fektesd hanyatt, cirógasd, csókolgasd a testét, simogasd, masszírozd... fentről egyre lejjebb...és lejjebb... szépen fokozatosan, majd utána lehet jelezni, és ha neki oké, akkor szép lassan a makkoddal kezdd el cirógatni a csiklóját, majd a vagináját, amit akár nyelveddel, akár ujjaiddal (is) előkészítettél. Lassan kezd meg a behatolást, ne misszionárius pózban először... előbb csak a makkodat csúsztasd be, majd egyre bejjebb... aztán ha bent vagy, várj egy picit. Maradj benne, de ne mozgasd magad! Éld meg, érezd meg, tapasztald ki, SZOKD MEG az érzést, hogy benne vagy!!! Azután már akárhogy folytat6játok...a lényeg, hogy mivel te vagy lelkileg gátolt FONTOS, hogy a kezdő löketet MERD megtenni,... egyedül. Térdepelj le az ágyra, vagy álljál az elején, szerelmed csípőjét akár alá is párnáz6od. Aztán ha benn vagy, már folytat6játok akár misszionáriusban is, vagy ahogy tetszik.



Pettingként masszázst javaslok, (előbb hát, aztán mell, majd has, és köldök... lehet a legelején akár a nyak és a fülcimpák ill. azok környéke is) hogy mielőtt megteszed a kezdő lépést, előtte segítsen felkészülni rá téged.

Próbálj nem görcsölni, ez nem vizsga. :) Engedd szabadon a fantáziádat. Ha elsőre nem is megy úgy, amint szeretnéd, ill. "tervezted", nem baj! Te mondtad, hogy a hölgy megértő, ami pozitívum a számodra. :)



Ha mégsem menne a kezdő lépés neked, mert nem tudod leküzdeni a stresszedet olyan könnyen, előlazításként van egy másik 5letem is, amire kiváncsi lennék, hogy válna be...próbáljatok ki sztem...ártani nem árt6.


Azon a véleményen vagyok, hogyha a látvány miatt elsőre nem megy, válts más érzékelési módot!

> Az itt javasolt előjátékhoz legyen a bnőd az aktív fél!

Beszéljétek meg! Őszintén mondd el neki, hogy félsz attól, hogy leblokkolnál, ezért kipróbálnál vmit, ami hátha segít! Kérd meg, hogy az előjáték alatt kösse be a szemed egy kendővel, majd eressze szabadon a fantáziáját! (Persze, csak ha te is szeretnéd kipróbálni ezt!) :)


Kényeztetni véletlenszerű csókokkal, cirógatásokkal különböző helyeken az egész testen,... érzéki masszázs, mellkasról indulva hasra, majd akár lejjebb is... de!

> Ha a KÖLDÖKÖDHÖZ ér szíved hölgye, álljon meg és kalandozon el ott az egyik kezével! A másikkal simogasson tovább. Cseppentsen bele a köldöködbe néhány csepp masszázsolajat vagy csak 1xűen H2O-t, azaz vizet. (Cseppentés előtt, ha a nyelvével köröz az óramutató járásával megegyező irányban a köldökben, az még pikánsabb élmény le7.)

Masszírozza a köldököd belsejét a hüvelyk és/vagy a mutatóujjának ujjbegyével/nyelvével, az segít feloldani a benned megbúvó feszültségeket. Közben suttogjon neked szép szavakat, vagy olyasmiket, amiket szeretsz hallani.

A köldökmasszázs a tapasztalataim alapján egész jó feszültségoldó, ezt előjáékhoz nyugodt szívvel ajánlom.


(Ez a módszer inkább a csücsöri köldökűeknél a leghatásosabb a tapasztalataim szerint, a düdöriek közül sztem nem mindenkinél annyira.)

Hogy ne érezze annyira egyirányú önzésnek, előtte kényeztesd hosszasan a hölgyedet, ill. máskor meg vele is megcsinál6od uezt, ha szeretné. Lényeg, ha elveszíted egyik érzékedet, akkor az elején izgul6sz, akár feszülten és gátlásosabban is reagálhatsz, de ez azonosulni fog a belső stresszeddel, és a kényeztetés hatására kellően ellazulsz, és megadja magát a stresszes küzdés a testedben, ami kioldja majd a kapcsolót az agyadban és ellazulsz.


Veszítenivalótok úgy glom nincsen...próbáljátok ki, aztán, ha megfogadod, írd meg ide v. priviben.



Üdv: EE (hivatásos masszőr)

2009. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ezt nem értem ! Mitől lehet ez?

Nálunk is ez volt.A fiummal elsöre szeretkeztünk sex és őneki nem sikerült belém hatolni ,mert előtte már elsült a .dolog.Mi lehet a baj?

2010. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!