Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális zavar? Kérlek...

Szexuális zavar? Kérlek adjatok tanácsot! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Helló!


Leírnám a kis történetemet, ha nem haragszotok, hogy átlátható legyen az egész

Én egy 18 éves fiú vagyok. Elég régóta kerestem már a páromat és közel fél éve meg is találtam. Ő egy 17 éves lány. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást csak ő egy másik városban kollégista, így hétvégente van időnk egymásra. Szüleinknek bemutattuk egymást, tényleg jól megvagyunk. Tegnap éjjel lettünk volna először együtt. Sajnos csak lettünk volna..

Eleinte még állt, kívántam is a barátnőmet mert szép lány és szeretem és ő is engem. Viszont mikor arra került a sor, egyszerűen lelankadtam. És fogalmam sincs miért. Ha önkielégítést végzek simán akármeddig tudom húzni és kőkemény még akkor is, de most egyszerűen leblokkolt és ötletem sincs, hogy miért. Egyszerűen ilyen még nem fordult elő. A barátnőm szerencsére megértő de engem irtózatos módon zavar. 18 évesen nem lehet ilyen problémám! Kérlek, aki tapasztalt már ilyet vagy ehhez hasonlót és sikerült megoldania a problémát az segítsen! Előre is köszönöm.


2009. dec. 13. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

@ 01:07-esnek (uccsó hozzászóló)


Korai magömlés?

Túlzottan izgult és nem volt képes eléggé ellazulni, emiatt véletlenül eldurrant?


Ezek lehetnek a ő bajai, így első ránézésre, távoliból, sztem.


EE

2010. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!